Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'da bir anne, 7 yaşındaki kızına webcam’de canlı seks şov yaptırdı...

boone

Öne çıkan mesajlar

bizde aldık sanat tarihi, 3 kez aldım fakrlı dönemler akımlar corafi bölgeler hakkında. okuduk ettik araştırdık, sinan üzerine makaleler yazdık projeler verdik. boş konuşmuyoruz burda.

osmanlı mimarisinin temel taşı sinanın hiçbirşeye deneysel yaklaşmadığını iddaa ettin ya. tamam yani bitti burda herşey. 16.05.11 hemen filmini ceksinler dünyanın sonu.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

az daha uzaklaşalım kültürümüzden de 4evlilik yapalım.

biri çok taze olacak tabii.

şu söylediğin terbiyesizlik deilde nedir? kimse anlamıomu senin ne ima etmeye çalıştığını 4 kadın almak savaş zamanı oluodu şu anda hangi müslüman ülkede 4 tane kadın alınıo?

hani sölemek istediğim şu benim burada 7 yaşında bi kızı alıp kendi ahlaksız dünyalarına çekmişler bunu var gücümüzle eleştirmemiz gerekli aynı okul müdürünün bekaret kontrolü yaptığı gibi gelip alakasız yerlere çekilmesin yoksa niyetinizin nolduğu belli olmuor.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

4 tane şöööleee ne güzel uhuuuffffff.
Öhm;

Napolyonn said:

4 kadın almak savaş zamanı oluodu

tamda bir mantıklı cümle kurdun diyecektim ki,
Napolyonn said:

hangi müslüman ülkede 4 tane kadın alınıo?

batırdın.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

hani sölemek istediğim şu benim burada 7 yaşında bi kızı alıp kendi ahlaksız dünyalarına çekmişler bunu var gücümüzle eleştirmemiz gerekli aynı okul müdürünün bekaret kontrolü yaptığı gibi gelip alakasız yerlere çekilmesin yoksa niyetinizin nolduğu belli olmuor.

abi geçen yine bu konudan dert yandın. "sen böyle yaptın" tarzı bi suçlamada bulundun. ben de o konuda sana demiştim ki "delikanlıysan okul-bekaret konusunda benim yazdığım mesajı getir koy"

koyamamıştın

;) hayırdır.. konu dağılmasın ok. (bu göz kırpma hayırdır, ne iş? demeden önceki göz kırpma)

okay ama suçlama yapıcaksan ya arkasında duracaksın ya da sesini çıkartmayacaksın.

dur o metini de kopyalayım. hep aynı şeyi söylemişim falan ya. ondan diyorum.
http://forum.paticik.com/read.php?13,5594974,5595409#msg-5595409
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

dasaaa said:

şu söylediğin terbiyesizlik deilde nedir? kimse anlamıomu senin ne ima etmeye çalıştığını 4 kadın almak savaş zamanı oluodu şu anda hangi müslüman ülkede 4 tane kadın alınıo?

bunun nesi terbiyesizlik ben onu anlamadim. adam ulkenin islamlastigini, ozgurluklere darbe vuruldugunu ima ediyor, o mu terbiyesizlik?
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 4kadın almayı ahlaksızlık olarak buluyorum.

neyse ki kültürümüzde 4kadın ile evlilik gibi hoş olmayan şeyler yok.
napolyonn'un külütürümüzden uzaklaşma ile ilgili söylediklerine ben de katıldım. niyeyse kendisi "okulda bekaret kontrolü" konusunda ben yazmamış olsam bile bana kafayı takmışçasına sinirleniyor.

bakınca, benim hiç yazım olmadığını görünce o konuda, aynı "kültürel yozlaşmadan" şikayetçi olduğumuzu görüp üzülecektir bence.

yoksa ikimiz de kültürel yozlaşmadan yana şikayetçiyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

"misafir" said:

16 Mayıs 2011 Pazartesi 14:27
buyrun laiklik

napolyon sen misin bu?

o degil de haberin cikis tarihi tam da hicbir yerde haberi cikmayan internet sansuru protestolarindan sonra olunca insan bi dusunuyor.

bir de kizla cinsel iliskiye giriyolar psikolojisi bozulmuyo(huseyin uzmez abimize saygilar sevgiler), burda hicbir problem olmamasi gerek bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...