Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Napolyonu patide görmekten memnun musunuz ?

smarthan

Öne çıkan mesajlar

basima birsey gelmeyecekse napolyonu sevmiyorum

ama seceneklerde zurafayi sectim

cunku internet burasi, yazilanlari bu kadar ciddiye almaya gerek yok. belki benimle ilgili bir sorun bu, burayi bole geyik bir yer olarak hatirladigim icin okudugum hicbirseyi ciddiye alamiyorum

fasistle fasist olmanin manasi yok, atsizcilar forumu degiliz ki milleti casit oldugu icin banlayalim

adamin goruslerinden etkilenecek degiliz ya. sahsen napolyon "disarda yagmur yagiyor" diye mesaj atsa pencereden bakip havayi kontrol etmem bile, direk slip donla cikarim sokaga
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

şu yorumlardan kimin tahammülsüz olduğu biraz daha iyi anlaşılıo ;)

demokrasi bunun icin gerekli iste tahammülsüzler cogunlukta olamıo.

buradan banlenmediğine göre ve bizlerden de küfür yemediğine göre gayet de tahammül ediliyorsun işte.
ha, sevilmek zorunda değilsin. isteyen sever, isteyen sevmez. ona zaten istesen de karışamazsın, ama herhangi bir şekilde saygısızlık veya haksızlık göremedim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

sonuçta hiç birinizi yüz yüze tanımadığım için görüşlerinizi ciddiye almıyorum ama etraftaki insanları çok kolay muhafazakar, şakirt cart curt diye etiketleyip kendince aşağılayan insanlar dolu.

kaldı ki bu ülkenin çoğunluğu muhafazakar sizin derdiniz bireylerle değil toplumla bunuda hayatınızın sonuna kadar yaşıycaksınız, başarılar.

daha da gelmem davosa.
Sosyal ağlarda paylaş

cok kolay sakirt felan demiyoruz. internet burasi, insanlarla yuz yuze konusma imkani yok. haliyle mesajlar haric insanlari tanima imkanimiz olmuyor. sen sakirt sakirt mesajlar atarsan, her firsatta iktidari desteklersen seni sakirt diye biliriz olay bu

yani forumun genel siyasi gorusu belli, inandigimiz (veya inanmadigimiz) seyler belli. niye olaylari bu kadar zorluyorsunuz anlamiyorum bazen
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...