Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Powerlevel , Favor ve Planarite farm.

Poaco

Öne çıkan mesajlar

Bir önceki başlık ağır trollendiği yüzünden kilitlenmişti.
Yeni topic açılmasına izin verdiği için Fizban'a teşekkürler.

Oncelikle Herkese Merhaba,
Yaklaşık 3 senedir yabancı bir site için WoW 'da powerlevel vb tarzı işler yapan 3 arkadaştık , ortak bir karar sonucu kendi sitemizi açmaya karar verdik.mmohizmet
Genellikle elimize Rift'le alakalı işler geliyor olmasından dolayı bu konuda tecrübeliyiz. Bunun yanı sıra Cd-Key , Prepaid kodlarıda satıyoruz.

Çalışma ofisimiz İzmir'de facebook grubumuzda çalıştığımız yerin fotograflarını gorebilirsiniz.Link aşağıda,
MMO Hizmet Facebook

Powerleveling , Planarite ve Favor işlerini yapıcak kişilerin yani bizlerin yaşlarımız 24 , 30 , 32.

Fiyatlandırma ve teslim sürelerimiz mmohizmet.com 'dan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kendimize ait ventrilo sunucumuz var Powerlevel vb hizmet aldıgınız kişi sürekli orada girip karakterinizin durumunu birebir konuşarak sorgulayabilirisiniz.

Istek olması durumunda şifreli oda verebilme durumumuzda var.

"Geçen süre zarfında fiyatlarda güncelleme yapılmıştır."
Sosyal ağlarda paylaş

Kendilerinden az önce Rift Cd key aldım. Sitede sorun çıktı. Makinamda sorun çıktı. Kısacası uzayabileceği kadar uzadı sorunlar zinciri oldu benim için. Ancak kendileri inanılmaz bir hizmet anlayışı kusursuz yardımseverlik örneğiyle gerçekten bu işlerin nasıl da yapılacağına güzel bir örnektir. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
ehm ben bu grubun wow'a yönelik servisinden faydalandım sonra da pek oynamadım şimdi tekrar başlayınca gördüm ki accountum hacklenmiş ve 0a yakın goldum var. şimdi de mytheronun gold satımı yaptığı threadler açtığını gördüm.. onlar mı yaptı bilemem ama şifreyi onlardan başkasına vermemiştim. sanırım güvenlik önlemlerini arttırmayan bende hata, dikkatli olmanızı tavsiye ederim yani
Sosyal ağlarda paylaş

sleepywings said:

ehm ben bu grubun wow'a yönelik servisinden faydalandım sonra da pek oynamadım şimdi tekrar başlayınca gördüm ki accountum hacklenmiş ve 0a yakın goldum var. şimdi de mytheronun gold satımı yaptığı threadler açtığını gördüm.. onlar mı yaptı bilemem ama şifreyi onlardan başkasına vermemiştim. sanırım güvenlik önlemlerini arttırmayan bende hata, dikkatli olmanızı tavsiye ederim yani

Sen safkan trollmüsün birader ? İkisi aynı grup değil ki. iq seviyeni bilmiyorum ama 9 senedir gördüğüm en gereksiz adamlar arasına girdin.
Sosyal ağlarda paylaş

ozii_x said:

sleepywings said:

Sen safkan trollmüsün birader ? İkisi aynı grup değil ki. iq seviyeni bilmiyorum ama 9 senedir gördüğüm en gereksiz adamlar arasına girdin.

Neden 8 ya da 10 değil ki?

neden 9 ama?

19 yaşında mısın?

Neden ama.

Bu arada +1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sleepywings said:

Bu arkadaş heralde heryere sırayla uğruyor.

Kimin adamısın çok merak ettim bi söylede bilelim?

edit2: az çok tahmin edebiliyorum kimin adamı olduğu bole yalan dolanla piyasada milleti düdüklemeye çalışan bi tane adam var zaten.

Aynen devam kurgulamaya.

edit: Aynı anda sitemizede saldırıyor birisi :) devam dostum geceme renk katıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...