Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[yardım] wifi üzerinden diablo 2? (mac)

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

bir süredir aklımdaydı, bugün gittim yeniden diablo 2 box aldım.
şimdi istiyoz ki ben amazon enişteniz necro ortamlara girelim.
eskiden (lol 10 sene önce :P) bu işi çapraz ethernet kablosuyla pc'leri birbirine bağlayıp yapardık, şimcik wifi çağında bu işi yapmanın yöntemi ne ola ki? ikimiz de mac kullanıyoz.
bi yol gösterin gençler, çok fena dünyayı kötülüklerden kurtarasımız var ailecek.

bi de ek aksaklıklar olarak:
box her ikimizin makinesinde de "the classic environment is no longer supported" hatası veriyo. araştırdım baktım emülatörler varmış ama yani kasar. hadi benim mac'te parallel desktop var, atıcam windows içinde çalıştırıcam. eniştenizinkinde o yok, ona da çakma bi mac sürümü buldum, öyle yükliycem. yani o kaçak sürüm ile mac ortamında, ben parallel desktop içinden mac üstünde windows ortamında oynuyo olucaz.

bi buldurun be.
:(
Sosyal ağlarda paylaş

anacım 2 cd key alacak olsak bile, aldığımız cd bizim mac'lerde çalışmıyo ki sürüm problemi yüzünden. çalışacağını bilsem alırım belki.
ben yükledim şimdi parallels desktopla, enişteniz eli böğründe kaldı ühü.
zaten bilgisayar oyunu sevmeyen adam, kırk yılda bir kıvama getirmiştim yea :(
Sosyal ağlarda paylaş

adam steve jobs da herifin ne sucu var abi, blizz patch cıkarsın calıssın bu surumde de oyun yani. apple'lık bir olay degil, zaten oyun 10 yıllık lol.

mac'lere bi sekilde win yukelemesi yapıp oyun oyananabiliyodu. bi ismi vardı onun da unuttum simdi. hatırlayan cıkar birazdan.
Sosyal ağlarda paylaş

http://blog.weaverling.org/2009/07/05/diablo-2-intel-mac/

şu belki işinize yarayabilir

said:
Quick Install Steps

Download and run the OS X Installer instead of the one on the CD. Find it here (hopefully):
http://us.blizzard.com/support/article.xml?locale=en_US&articleId=20758
Run the Installer downloaded above. Be sure to click the full install for Diablo 2, Lord of Destruction. Do not even think it makes sense to first install Diablo 2, then the expansion. This installer will prompt you to install both versions and all CDs
Download the patch for the expansion from the above link. Do not download the patch for the original, just the expansion.
Install the patch
Manually copy the file “Diablo II Expansion Music” from the Expansion CD into your Diablo 2 folder. This is optional but by doing so you won’t need to have the CD in the drive to run the game.

hatta şöyle demiş amca

said:
Installer won’t run from CD. Says classic environment no longer supported. The native OS X installer fixed that.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...