Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özenti metalciler sux

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

said:
Pyr0, 12 Eylül 2004 22:26 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 12 Eylül 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
özenti
metalica nın unforgiven ve bir kaç tane daha popüler şarkısını bilip grup hakkında bi bok bilmeyen ve her yerde biliyormuş gibi konuşanlara denir birde dikkat cekmeye çalışan

$ahsen metallica dan dinledigim 3-4 $arkı anca vardır yada yoktur, grup hakkında hıc bı$ı bılmem.ama cıkıp metalcıyım veya ben paso metallica dınlerım hedesi hic yapmadım $u gune kdr.
linkin park ı severim dinlerim.ama sırf dınledıgım ve sevdıgım yuzunden ba$ka bı topicte hani bi kufur edılmedıgı kaldı.yok numetal yapmıyorlarmı$ yok mtv maymunlarıymı$ yok bunları anca bunlar dinlermi$ flm.ee cıkıp ben lp dinliyorum numetalcıyım hede höde de demedim.hani ho$uma gideni dinleyemiceksem ne yapayım? hadi lp metal yapıyor veya lp dınlıyorum metalcıyım demı$ olsam anlıcamda yok mtv grubu onlar,onları özentıler dınler bile dediler ki mtv bile izlemem etmem.mtv grubu dalgasınıda yenı ögrendım ama sırf bu yuzden dınlemeyı bırakmam $ahsen.metalcıyım veya numetal vs dınlerım demedım hıc,dememde.sadece ho$uma gıden $arkıları dınlerım bu kdr bst.o yüzden önüne gelene özenti damgası vuranlar brz daha du$unerek sölesinler bence.
p.s:erutan ilk paragraf sanaydı digerlerine ben öle yapmadım diye sazanlama :)

en önemli özentilik etkeni öle 2 şarkı dinleyip metalci havasına girmek ben metalciyim özenti siyah tişörtler falan giyme ama sende anlattığın gibi gidip ben metalciyim demiyorsun yani 2. paragrafta söylediklerine zıt özentilik kavramı :)
tabiki insan hoşlandığı şarkıyı yada grubu dinler buna özenti denmez ama adam yıllar boyu pop dinleyip metalicanın 2 şarkısını bilip ben metalciyim vıdı vıdı konuşsursa özenti olur.Sen demiyormuşsun :) yani özenti demiyoruz sana[signature][hline]hö?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...