Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Calisma vizesi(H1B)

manve

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Simdi bugun sabah tam kahvaltimi yaparken bir telefon geldi, gecen gun tanistigim bir adam is teklifinde bulundu. Maas olarak simdikinden cok cok iyi bir para teklif etmesini bekliyorum.

Ama soyle bir durum var. Benim H1B vizesini baska bir sirkette calismak icin nasil degistiririm? Avukatlar gayet guzel fiyatlara hallediyorlar ama o kadar kolay olmuyor falan diye duymustum.

bu konu hakkinda bilgisi olan var mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Değiştiremiyosun. Şirketten ayrıldığında mevcut vizen expire olmuş oluyor. Yenisi için başvuruyosun. Avukatlarda dava açıp, saçmalamayın, bakın adam iş değiştirmiş altı üstü diyorlar, vizeni geri alıyorlar. Haliyle para bayılman gerekiyor. Yahudi bi avukat bul, $10k'ya seni vatandaş yapsın, uğraşılmaz her seferinde.
Sosyal ağlarda paylaş

If a foreign worker in H-1B status quits or is dismissed from the sponsoring employer, the worker must either apply for and be granted a change of status to another non-immigrant status, find another employer (subject to application for adjustment of status and/or change of visa), or leave the United States.
Sosyal ağlarda paylaş

riglous said:

Değiştiremiyosun. Şirketten ayrıldığında mevcut vizen expire olmuş oluyor. Yenisi için başvuruyosun. Avukatlarda dava açıp, saçmalamayın, bakın adam iş değiştirmiş altı üstü diyorlar, vizeni geri alıyorlar. Haliyle para bayılman gerekiyor. Yahudi bi avukat bul, $10k'ya seni vatandaş yapsın, uğraşılmaz her seferinde.

10k'ya iyiymiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...