Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Paintball Buluşması Sonuçları Bol Resimli

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

olm siz geride yattiniz olay actiona girmekte:)

6 kere paintball oynamisligim vardi ama hayatimin actionu bugun oldu harbi kendimi assasin gibi hissettim anlatayim.
son eldi karsi taraftan 3 kisi kalmis oyunda bizim Brad beni goruyor ama menzil disinda sayilirim ates etmiyoruz birbirimize. bir sure siperden cikmadim benim gittigimi yada o sperdeyken yer egistirdigimi falan sandi herhalde bizim tarafa dogru depara cikti bende o saniyede caktirmadan onlarin tarafa depara ciktim. bizim tarafin ates etmesiyle benim hizasindan gectigimi gormeyen brad baska bir sipere egilip benim eski mekana nisan aldi tam o saniye arkasindan yaklastim BAM!! diye siktim sirtina uff oldu:P
[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri

[Bu mesaj THARKAS tarafından 11 Eylül 2004 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Abus, 11 Eylül 2004 23:51 tarihinde demiş ki:
yaw bu paintball nerdedir?ne kadardır?bir dahaki aktivite ne zaman?

gebze
oyun 15
her 25 mermi 5 milyon
yol gidiş geliş beş milyon(en çok bana o koydu)(trenden sonra)
tren 1 milyon(bostancı-gebze)
dolmuş bostancı kadıky 900bin
ama eğer göztepeden binerseniz 700 olabilir
mcflurry 2000
(çok güzel bokunu çıkarırım...)[signature][hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 11 Eylül 2004 23:59 tarihinde demiş ki:
ben 50 mermiyle oyunu bitirdim. kimisi 100 mermi daha aldı...

ben acemi olarak ilk elde bitirdim 50 mermiyi:) ama çok komikti
ersin ya da elesso
hangisi o sırada göremedim maskeden
yanıma koştular rehin yapmak için
ikimizde de mermi yok diye yeniden pozisyonlara döndürüldük[signature][hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi birbirmizi kollayacaz.Böyle bağıracaz esteeel gel buraya ateş altındayım falan diye :-P
Harbi deli oynarız senle ya.Böyle yerde vurulmuş numarası yapıcaz,tuzağa gelenleri sotede saklanan birimiz indirecek[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Aramıza sizde katılın!
Sosyal ağlarda paylaş

yok ole bisey ramses
sperden bir milin ciktigin an vururlar.
ben ince adamimdir bir pozisyonda spere ogle yapistimki gorsen beni sperin bir parcasi sanirsin genede vurdular sirtimdan hele hele is iri cusselilere gelince af yok gozunuzun yasina bakmazlar.

birde olu numarasi yapmaya kalkarsan tam senlik olur ortam o ayri tabi.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...