Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Paintball Buluşması Sonuçları Bol Resimli

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Maçtan Sonra Millet

Trende Giderken

Mc Donalds Gibisi Yok

Afiyetle Yediğim Headshot ve Bıyıklı Amca

Volfi ve efsanevi çay içişi

Kurgu: Ilk başta estel, tharkas, kiviallen sot, föbüs, brad buluştuk.. Kokoreççilerde kokoreç yerken volfi ve canbaz geldi. Daha sonra trenlere ilerledik, elesso ve cemşit (nicki yoktu salladık) geldiler.. Onları da istasyondan aldıktan sonra Sot_Force ile bir telefon görüşmesi yaparak aynı trene denk gelip binmeye çalıştık (o trenle geliyordu). Aynı treni tutturduk kompartıman yanlıştı fakat o da bir dahaki durakta aramıza katıldı... Böylece ekip tamamdı. Geyikler eşliğinde Fatih durağına varıldı. Burdan yukarıya bir tırmanış yapıldı (hafif dağımsı. Yürümek istemedik napalım) Ardından bp ye ulaşıldı ve insanlar mcdonaldsda yemek yemek için oturdular... Yemekler vesaire yendi. Yola çıkmaya hazırdık. Servis aracını biraz bekledikten sonra mekana vardık. Hazırlandık ve oyuna başladık. Oyun detaylarını pek anlatmak istemiyorum onu geyik yaparak anlatırız :)

Oyundan enstantaneler:
[li]Tharkasın bakmadan attığı mermiyle sol yüzük parmağımın ucundan vurulmam[/li]

[li]Volfinin bakmadan salladığı mermiyle beni iki kaşımın ortasından vurması [/li]:)

En çok vurulan bendim... En çok vuran da Tharkastı

Dönüşte minibüsle gebzeye geldik.. Trene bindik biraz bekledik... En komik durum trenin tam canbaz trenden dışarı çöp atmaya giderken kapılarının kapanmaya başlamasıydı.. Adam içeri uçarak girdi.

Ardından bostancı durağında insanlar ayrıldı ve evlerine gitti. Biz de Volfi ile Inadina durumde kaybettiğimiz enerjiyi Berk'in de katılmasıyla depoladık. Az evel eve geldim ve topici açıyorum... Bismillah[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery

Sosyal ağlarda paylaş

En çok vurulan bendim
olayı açıklıo zaten:-)[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda iki kere vululan cikiyordu
estel her el 7-8. dakikalarda 2 ser kere vurulup cikti.

hatta 2 bilem degil bir iki kez 3 kisi falan ayni anda vurdular:P

gene pantalon bulamadigimiz icin esofmanla oynadi esofman in rengi beyazdi yesil oldu heheh.[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

çok zevkliydi tavsiye ettik o kadar agzınızı sulandırdık

sis kaybettünüz gardaşım keh keh

abi esteli gördüm salliim tutar belki
attım kursunu agaçların arasından uzak köşeye
2 sn sora estel:
-hueaaah furuldum
-kontrool![signature][hline]Absolut, 10 Eylül 2004 23:56 tarihinde o kadar güzel demiş ki:
Keşke sigarayı her yaşa yasaklasalarda zoraki bıraksak. Çünkü gerçekten başa bela birşey sigara. İçen herkesin bırakmak istediği birşey. Burda çıkar birileri ben seviyorum vs vs vs der birazdan ama emin olunki o da hiç başlamamış olmayı ister. Bilerek hergün biraz zehir almaktan hiçbir farkı yok ve bu yasal.
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe.. iki head shot koydum... bi de o paintball acıtır resmi bana ait... sot'um kusura bakma..
ilk oyunumda ama son olmaz inşallah:)
3. devrenin sonu çok komikti. tharkas sağdan ben soldan ilerlemişiz.. aynı anda onların base'e vardığımızda ben önünden tharkas sırtından vurdu mermisiz kalıp bayrağa sarılmış sevgili sot'u...[signature][hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

olm snein yaptigin ayilik ben 4 metre kala durdum ates ettim sen silahi bacagina sokup vurdun adami.

benim vucuddaki yarada volfied in eseri
adami rehin almak icin girdim dibine durdum ates etmedim volfied refleksen 5 mermi atti allahtan bir mermisi kalmisti fazla canim acimadi hehe

zaten iki defa vuruldum ikiside volfied tarafindan heh[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

en buyuk heyvanlık estelin oyundan çıktıktan sonra kenardan tam sol omzumdan ateş etmesidir!! herif kenarda keh keh gülerken kıvranıodum yerde(ki yere yatmıştım)[signature][hline]Absolut, 10 Eylül 2004 23:56 tarihinde o kadar güzel demiş ki:
Keşke sigarayı her yaşa yasaklasalarda zoraki bıraksak. Çünkü gerçekten başa bela birşey sigara. İçen herkesin bırakmak istediği birşey. Burda çıkar birileri ben seviyorum vs vs vs der birazdan ama emin olunki o da hiç başlamamış olmayı ister. Bilerek hergün biraz zehir almaktan hiçbir farkı yok ve bu yasal.
Sosyal ağlarda paylaş

aynisini canbaz da yapti
adami iki defa vurdum yolladim disari icinde kalmis herifin tam soteye yatmisim bam diye mermi geldi kafamin ustunden gecti

saclarida yeni kazidik inse kafama acidan olurdum orda herhalde.

tabi bunu yaptiktan sonra kacacak delik aradi o ayri:)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

yoktur...[signature][hline]Absolut, 10 Eylül 2004 23:56 tarihinde o kadar güzel demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ehühe ben de onu anlatıcak kiviallan

Volfi ile kenarda geyik yapıyorduk.. bir baktım tam karşımda (baya da bi uzaktı) kiviallen yerde malak gibi yatıyor apaçık. Ulan dedim volfiye ben bu dombiliyi vururum :). Nişan aldım bi salladım birde bir omzundan kodum mermiyi :)[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 11 Eylül 2004 23:31 tarihinde demiş ki:
ehühe ben de onu anlatıcak kiviallan

Volfi ile kenarda geyik yapıyorduk.. bir baktım tam karşımda (baya da bi uzaktı) kiviallen yerde malak gibi yatıyor apaçık. Ulan dedim volfiye ben bu dombiliyi vururum :). Nişan aldım bi salladım birde bir omzundan kodum mermiyi :)

evet bi de esteli oynatmayabilirler[signature][hline]There is a difference between invisibility and invincibility...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...