Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Tranquillity Konseri İptal Oldu :((

Mortis

Öne çıkan mesajlar

evet http://www.darktranquillity.com/ de açıkladıklarına göre konser iptal olmuş. Ne yazıkki Dark Tranquillity gelemio dostlar , İntahar edebilriim OFF! işte yazı burda:

"Newsflash / 2004-09-06
Some bad news - we just recieved information that the Metal monster festival, on the 9th of October in Istanbul, was cancelled by the promoter earlier today. We're very disappointed by this and want to make it clear that the cancellation was the decision of the festival organizers and not the bands involved. We were very much looking forward to playing in Turkey again for the first time since 2001, and hopefully we can schedule a new gig a.s.a.p."[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hasssssssss direk tepki bu bende ufff be nedir bu iş uff:([signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

abi elimizde ne kaldı şimdi?

Therion u salla o çok entel :)

Anathema, Rotting Christ, Orphaned Land, Lacrimas Profundere

4 konser , ii bunlar da iptal olmaz umarım. Yoksa dalarım etrafa ![signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hsktr biz nereye gitces ozaman olm ?¿[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

nightwish var.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında adamların elinde olan birşey değilmiş. adamların hatası daha gruplarla tam anlaşmadan açıklamaları.

şöyle ki (metalmonster.netten aldım);
Merhaba,
Sizlere üzücü bir haber vermek üzere bu mailı atıyorum.

Birkaç gündür sıkıntılı bir bekleyiş içerisindeydik. Metal Monster Festivali'ni bu sene M3 Works ve S-Max Promotions olarak ortak düzenliyorduk. M3 Works, bilindiği üzere Metal Monster Music'ten gelmekte olan, bizim şirketimizdi. Diğer şirket ise Eskişehir'de ikamet eden Murat SONLAR adında ([email protected]) birisine ait olan, tüm finansman yazışmalarında muhatap olan S-Max'tı.

Grupların paralarının bir kısmının ödenmesi üzerine gruplar resmi sitelerine festival tarihimizi eklediler. Son bir haftadır Murat Sonlar'dan ne biz, ne de gruplar bir haber alamadı. En son Dark Tranquillity'nin uçak bileti ücretini ödemek üzere kendileriyle temas kurmaya çalışıyorduk. Ancak bugün hem M3 Works olarak bizim, hem de Dark Tranquillity'nin menejerlik firmasının sabrı tükendi ve organizasyondan çekilme kararını aldık.

Bu kişinin ya da S-Max'ın ne yapamaya çalıştığını anlamış değiliz. Çünkü ortada harcanan bir para ve bir sürü emek, grupları bekleyen yüzlerce dinleyici var. Impaled Nazarene de kendisinden bir haber bekliyor; ulaşır mı ulaşmaz mı, o grup gelir de konser yapılır mı bilmiyoruz. Ancak böyle bir şey olacaksa da bundan böyle bu organizasyonun içinde değiliz.

Kendisine karşı yasal yollardan tüm maddi ve manevi tazminat haklarımızı kullanacağımızı, organizasyon için payımıza düşen tüm sorumlulukları fazlasıyla yerine getirdiğimizi belirterek grupları dinlemeyi sabırsızlıkla bekleyen tüm heavy metal fanlarından ve sponsorlarımızdan kendi adımıza özür dileriz.

Buradan kazandığımız acı tecrübeyle, bundan sonra gerçekleşmesini planladığımız muhtemel organizasyonlarda çok daha dikkatli olup siz heavy metal severlerini bir daha hayal kırıklığına uğramamayı umuyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler. Kendi adımıza tekrar özür dileriz.

M3 Works adına
Erdem Genç
[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi adam mı ilgileniomuş allam off

ne salak işler yapiolar. Adam oturmuş orda ofisinde dark tranquillityi aricak da ayarlicak da biletleri osu busu. Yok karısı evde ekmek ister de , arayamaz falna ne salak işler bunlar

türkiyede olmaz , olmicak da benim hiç bi umudum yok şu Metal konusunda :([signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Bukadar basit olmaz kardeşim yuh ya ne bu ya. Herif vurdumduymazsa tembel bi adamsa olmaz tabi.

Adam gibi ilgi gostermeleri gerek, takıp etmelerı gerek gunu gunune.

Biz simdi bu organizator yuzunden ızleyemıyecez ha D.T'yi. Kafam girsin o organizatore.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

aslında metalmonster abazalık etmiş. adamlar daha önce hiç yabancı grup çağırmamışlardı. birde dt ve impaled nazarene gelince döt oldular. insan önce yavaştan, ucuz, az tanınmış grupları çağırır. ondan sonra büyük gruplara geçer.[signature][hline]Burax, 07 Eylül 2004 20:49 tarihinde demiş ki:
fıse kablo takılı ıdı ucu bostu ıste dırek 220w ıste o zaman ılk kez carpıldım öldüm allahdan ayagımda lastık terlık wardı cok ölmedim

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 08 Eylül 2004 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...