Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aion Accountumu Satıyorum

GuildWars

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, Aion accountumu ilgimi yitirdiğim için satıyorum. Spatalos serverında asmodian ırkı 55 lvl mage karakter vardır. Tailoring 401 civarında, alchemy ise 399dur. Aethertapping ve essencetapping de kasmıştım fakat geliştirilmeyi bekliyorlar. Aethertapping 150lerde ve Essencetapping 200lerde olması lazım. Seti Fenris setle eşdeğerdir. Fakat 1 parçası eksiktir ama kolay elde edilebilir.(Udas Setidir, Udas Up Dungeonunda bosstan düşüyor). Set kıyafetlerinin tümünde +95 hp basılıdır. Setin sadece bir parçası 5 slottur. Diğerleri 4 slottur. Silahta manastone yoktur. Silahı +8 Debilkarim Orbdur. İçinde 7kk Para vardır ve bankada bir kaç eşya mevcuttur. Resimde 1 yüzük ve 1 kolye eksik gözüküyor ama garanti veriyorum eksik değildir. Ve onlar da gold itemlardır. Tüm bilgileri mevcuttur. İsteyene cdsini de gönderebilirim/ verebilirim. Rahat karakterdir, alan kişinin zevk alacağı kanısındayım. Fiyat için önce siz önerin, birlikte değerlendirelim. Şimdiden teşekkürler.

Not : İstanbuldayım, oyunu 4 ay oynadım ve accountumdaki kredi kartı bilgimi kaldırdım. Elden de verebilirim, güven açısından karşılıklı olursa elden olmadan da verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...