Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 yıl önce kaybetmiştim!

Villians

Öne çıkan mesajlar

Bu yaz ikinci senesini doldurdu onu kaybetiğimim.size önemli gelirmi blmiyorum ama benim için çok önemliydi.o benim ilk sahip olduğum köpeğimdi evt köpeğim.!benim en yanlız en depresif zamanlarımda yanımda tek o wardı yada ben kendimi kapatmış ona bağlamıştım.!
ve birgün eve geldiğimde evede ne annem vardı ne köpeğim ikiside gitmişti.çok hırpaldım kendimi onları geri getirebilmek için annemi geri getirdim ama Buffy i getiremedim..bir adama vermişler benden habersiz senin suçun deyip durdurlar annele baban köpek yüzünden kavga ettiler sen aldın o köpeği eve dediler.oysaki ben buffy nin suçu olduğunu düşünmüodum suçlayacaklarsa beni suçlasınlardı nitekimde öyle oldu.!aradan zaman geçti biz yine aile tablosu çizyiorduk alışması o kadar iğrençki!evde hep bir eksiklil var sürekli hareket eden bir eksiklik
ben o anlardan sonra değitim ne ailem ile konuşuyordum ne başka bişi sadece odaya kapanıp ağlıyordum.en kötüsü ise o buffy i verdikten sonra verdği yerden kaçmış olmasıydı o zaman daha da sulu hissetim kendimi artık o yok ona ne oludğunu bile bilmiyorum hep ölmesini umup umarım acı çekmemiştir diyorum.!bu benim en büyük kayıbımdı.daha üstün acılarda vardır eminim ama ne olursa olsun sahip olduğun bir şeyi kaybediyorsan o en kötüsü.benden çok şey kötürdü şimde ise bana hiç birşey gerçekmiş gibi gelmiyor çoğu şey sahte neden artık bişeye bağlanıyım ki?????

benim için sadece bir köpek değil sen BUFFY din
kötü zamanlarımda yanımda olduğun için saol
şu andan neredeysen umarım benden daha mutlu olursun.![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...