Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KabloTV Problemi/Sorunu

kozalak

Öne çıkan mesajlar

lan bu kadar bedevilik olur. 12 daireli apartmanda bi benim daireye kablotv kablosu çekilmemiş. kablo çektirmek için de baya bi delme işlemi falan gerekiyor.
şimdi sorum şu, öğrendiğim kadarıyla yan dairedekilerin kablosuna çoklayıcı gibi bişe takarsak ben de kablotv kullanabilirmişim.
yan tarafa sordum sadece kablotv kullanıyormuş, kablonet kullanımıyormuş. takabiliriz aparat olursa dedi.

bilen var mı bu işi nasıl oluyor? şimdi ben çoklayıcı taksam da aynı kablo üstünden iki hizmet nası gelecek?
Sosyal ağlarda paylaş

ya çekerim çekmesine sorun değil. sorun şu
tek kablo üzerinden iki ayrı hizmet numarası olmuş olacak çünkü ben de kablonete başvurdum. tek kablo üzerinden iki hizmet numarasına işlem yapılabilir mi? ben yapılamaz diye düşünüyorum. sorayım dedim bilen varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

apartmanda varsa kablo tv kutusu, kablotv elemanları halleder.sen üye ol yeter.
Benim yatak odasına kadar çektiler kabloyu süper gizli şekilde.temiz.

ya adam geldi baktı zaten bina ankastre binaymış. ben kablo çekerim ama baya bi yeri delmemiz gerekecek izin vermeyebilir bina sahibi dedi.
bina sahibiyle bi konuşucaz artık.
lan terslik üzerine terslik geliyor ya. gidip iptal ettiricem o olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sakın para falan ödiyim deme çekmek zorundalar bazen bu gibi durumlarda para talep ediyorlar haberin olsun :) aynı kablo üzerinden 2 daireye verilebiliyo bi problem teşkil etmez ama kablo tv ye müracat etmen gerekiyo kaçak kullanım sayarlar yoksa ama sen hiç uğraşma ara abone ol gelip çeksinler odana kadar kablonu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...