Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Cure İstanbul ve Ankara'da

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

The Cure bize bu heyecanı yaşatmayalı 4 uzun yıl oldu. Arada bir Greatest Hits, Triology, ve Join The Dots Box Seti ile özlemimizi gidermeye çalıştılar ancak yeni üretimler gelmedikçe bizler de nefes alamaz olduk. Bizleri tutup taşıdıkları diğer dünyaları, empresyonist görüşleri, çok farklı açılarda bakmamızı sağlayan sözleri özledik. Bu bekleyiş içerisinde tekrar tekrar eskilere döndük, avutmaya çalıştık aç olan ruhumuzu.

Artık beklememize gerek kalmadı. Kariyerinin 28. yılını geride bırakan ve daha şimdiden hayranlarının gözünde gerçek bir kült olan The Cure, The Cure adlı yeni üretimleriyle karşımızdalar. Bu albüm gerçek bir The Cure albümü olarak nitelendiriliyor ve bundan dolayı adı The Cure olarak belirlenmiş. Robert Smithin yapmış olduğu açıklamalara göre, yeni albüm The Cureun şu ana kadar ürettiği en başarılı ve en öz albümmüş. The Cureun çekirdeği bu albümde yatıyormuş.

The Cure un tanıtımı kapsamında Neuparty Organizasyonu (www.neuparty.com) ve The Cure Tr (www.thecuretr.com) desteğiyle gerçekleştirilecek olan THE CURE Launch Party, tüm The Cure hayranlarının gönlünü fethedecek. The Cure sevenler, 8 Ekim 2004 Cuma gecesi, İstanbul Manhattan Clubda, 9 Ekim Cumartesi Gecesi de Ankara Manhattan Clubda, sadece topluluğun yeni albümünde yer alan parçalarını dinlemekle kalmayıp, yapılacak çekiliş sonunda talihliler,
sürpriz hediyeleri kazanma fırsatını yakalayacaklar.

8 Ekim 2004 Cuma Saat: 23:00 Manhattan Club İstanbul
Giriş: 15 Milyon (1 İçki Dahil)
Adres: Acara Sok. N:2 Galatasaray
212 244 0442

9 Ekim 2004 Cumartesi 23:00 Manhattan Club Ankara
Giriş: Öğrenci: 15 Milyon Tam: 20 Milyon (1 İçki Dahil)
Çevre Sok. No: 7 Çankaya
0312 427 62 63
Edit: Yazı www.anadolurock.com'dan alınmadır.. Çok güzel bi site herkes üye olsun. :D[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.....

[Bu mesaj nedanko tarafından 10 Eylül 2004 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj nedanko tarafından 10 Eylül 2004 21:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaşın tutmaz koçum.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: erutan 18 yaş sınırından bahsediorum.girebiliceğinimi zannediosun o tarz mekanlara 18 yaşını doldurmadan.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

he yavrum anliorum derdini takıl sen biraz akarsın ortamlara görürsün varmı yokmu.
ulan club dio be ha ankara ha istanbul ne farkeder
sabır...sabıır....[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

nası ya?
bildigimiz cure?
manhattan'a mı gelicek istanbulda?
200ki$iye falan mı çalıcak manhattanda?
zaten normalde giri$i 10milyon manhattan'ın ve ilk içki bele$ degil..nası oluyoda 15+1 içki?
alla alla
tribute grubu olmasın cure'un?
dur $u yazıyı bi daha okıyım ben.
saçma geldi.
sitesine falan bakmak lazım bi.

[Bu mesaj Bathory tarafından 11 Eylül 2004 01:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

banada sapma geliyo biraz :) Cure geliyo kücück mekanlara fln :) ama gelirse gidilir izlenir o ayrı ..

Charlotte Sometimes :)[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..
Sosyal ağlarda paylaş

harbi ben de konser zannettim kalbime iniyordu

cure manhattan gibi bir yere 15 milyon gibi bir bilet fiyatına gelecek???

hayal etmek için bile çok saçma...[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...