Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne oldu bu hayvana!!!

Zagg

Öne çıkan mesajlar

Arakdaşlar bizde bi pitbull var dişi şu anda 3 aylık & cok garip hareketler yapııyor son 7 8 gündür kimin pacasını yakalarsa böle :| ıkı ayaqı ıle ustlerden tutuyor ve şeyytırıoo ama dişiiiii :|..[signature][hline]«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Can't Remember Anything Can't Tell If this Is True or Dream Deep down Inside I Feel to Scream.....
Sosyal ağlarda paylaş

On bence şunu yapabilirsin sözünü dinlemiyorsa bir gün yemeğini verme ve odada tut 2 3 saat ağladıktan sonra aklı başına gelir çünkü bende besliyorum şu anda benimkide aynı 9 aylık seninkinin hareketleri var dediğimi yaptıktan sonra birşeyi kalmaz sanırım benimki ama halen aynı deişmedi aptaL :)[signature][hline]So feed the spark
Welcome to the land of dark
Death in all the centuries is what I left behind
Take my hand
Forgotten in the promised land
Death in all the centuries is what I left behind
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 30 Ağustos 2004 11:10 tarihinde demiş ki:
hayvanları dövdükçe veya tepki gösterdikçe dahada azacaklardır bunu belirteyim. birde dalga geçmeylim lütfen..

Ben ciddiydim.
Dinamitlenmesi, uyutulması, eritilmesi, sıvılaştırılması, buharlaştırılması, konsantre edilmesi gereken bir hayvan..[signature][hline]`Insanlar 3'e ayrilir, Wi$h, Alexi ve digerleri..`
Sosyal ağlarda paylaş

Off ağzı olan konuşuyor ya yapmayın gözünüzü seveyim.

Her köpek azarlanmaz,dövülmez.

K9 eğitimimi yapıcaksın el kadar Pitbull'a?

Pitbull'lara sadece kızgın surat ifadenle engel olabilirsin.YAPMA diyeceksin.[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
BonePART, 01 Eylül 2004 04:16 tarihinde demiş ki:
benim bi kusum war sapasaglam
hemde kocaman

Küçük Emrah : "Bugünkü gün,çok önemli gün."
Yasemin Bozkurt : "Aman Allah'ım,yakışıklı bir bayan görüyorum."
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

Evt doğru biraz kızınca bağırınca sakinleşiiyor hayvan bide bu nebicim pitbull'ya fabrika hatası var qaliba ya kendinden küçük bi kedi garip garip sesler çıkardı bunu görünce bizimki kacıcak delik arııyor niye bööyle ya :)[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
sakın köpek'ini dövme. köpek'ini dövdükçe çok daha fazla sinirli ve saldırgan olacaktır. ancak gazeteden rulo yapıp poposuna vurma taktiğine şimdiden başlarsan hep işe yarar..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

Benimki doğru düzgün hiç dinlemiyo ya tam dengesiz hayvan. yürüyosun aniden gelip elini felan yalıyo :-P

4 kere otur diye bağırısam 4. de oturuyo. istediğim gibi değil ama kotude değil.

ha bide bazen bağlıyorum 24 saat en fazla daha sonra ağlamaya zırlamaya başlıyo uluyo falan sonunda dayanamayıp çözüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...