Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bekliyorum...

diablotg

Öne çıkan mesajlar

burdayım seni bekliyorum belki gelirsin,
umudumu yitirmedim bekliyorum bir ihtimal,
özledim senin gülüşünü özledim belki gelirsin,
burdayım seni bekliyorum aklına gelirim belki.

sokaklar boşaldı herkesler nerde sende yoksun,
çok geç olmuş belki uyuyorlardır sende uyuyormusun,
gün doğarken uyanır uyanmaz bana koşturursun belki,
sen gelmeden birşey yemeyceğim açsındır belki.

Bir ara seni gördüm sandım ama başka birşeydi bu,
elimden tutuyorlardı gökyüzüne doğru çekiyorlardı,
aşağıda bir kalabalık vardı oturduğum yerde görebiliyorum
ben yatıyorum cansız seni beklemekten yorgun düşmüş bedenim
dayanamamış açlığa susuzluğa beklemiş belki sen gelirsin diye
ama sen hiç gelmemişin ben ise seni ölene kadar beklemişim.

Tuğrul GÜNER[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ozaman seni hiç sevmemişki o sana bi şarkı gönderiyorum

*! Unut , SEvme beni , Bu aşkın Sonu Ne yazıkki Hicran Göz yaşı doluuuu*

seni böle anlamsız bi sebepten dolayı bıraktıysa üzüldüğüne , düşündüğüne deymez yenisimi yok?[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

zaten 1 kız arkadaşım oldu çıkma teklifimi kabul eden 1 kız oldu o da 1 hafta sonra boynuzladı ve oyun oynadı.Ben şiir yazmıyımda kim yazsın yazıyorum ağlamak isityorum ağlayamıyorum yalnızlığıma içmek istiyorum içemiyorum şu an yalnızım evde tek başımayım kız yok ark yok kimse yok dişlerim acıyo tel etime batıyo canı sıkılan bana fırça atıyo offff offf[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

daha ne olsun adam ilk aşkı bulmus onuda kaybetmis hemde oyun , oynamıs hain kız.kızlar böle bişi pek yapmaz ama çıkıyor arada işte.

Üzülme bi söz vardır:"Seviyorsan bırak gitsin , dönerse senindir , dönmezse zaten senin hiç olmamıştır."[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

Evimde yalnızım monitörümün karşısındayım oturmuş sana yazı yazıyorum.
Yine lanet okuyorum kendime lanet okuyorum yalnızlığa.Müziğimi dinliyorum en güsel en eski aşk şarkılarından.
bunlar hüzünlendiriyor beni ağlamak istiyorum gözlerim doluyor ama gözümden yaş gelmior.
hayal ediyorum müzik eşliğinde güsel bir kız dans ediyor tek başına büyük bir malikanenin ortasında.
Sanki beni bekliyor oraya gelmemi istiyor sanki dans ederken beni düşlüyor.Belinden tutmamı ona eşlik etmemi istiyor.
Gözlerine bakmamı ona gülmemi ağzımdan 2 sözcük çıkmasını bekliyor sanki.
saçları uzun gözleri zeytin elma yanaklım sanki beni bekliyor.Sarılmamı sıkmamı istiyor kucaklamamı aşk içkisinden birlikte içmemizi istiyor.
omuzlarında ağlamamı içimi boşaltmamı rahatlamamı istiyor.Sonra kafamı çevirip dudaklarıma yapışıp beni doyasıya öpmek istiyor.Beni istiyor.
Duygularıma karşılık verebileceğini söylüyor yalnız olmayacağımı aldatılmayacağımı ihanete uğramayacağımı Satılmayacağımı söylüyor.
Ben ise güvenemiyorum temeli olmayan bir bina gibiyim her an çökebilirim o da benle birlikte çökebilirim korkuyorum.Ama inanmak zorundayım güvenmeliyim
güvenmem gerekior herkese 1 şans verilmeli mutlaka.ama hayallerime giremiyorum bu sadece bir hayal biliyorum sadece kendi kurduğum bir rüya.O da benim hayalim o benim rüyam o benim aşkım
o benim prensesim seni hayal etmekten vazgeçmeyeceğim unutulmaycaksın söz veriyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

tabii ya kimse konuşmasın benle kimse cvp yazmasın kimse takmasın kimsenin umrunda olmıyım tabii ya ben kimim ki şuraya bence olmamış bence güsel olmuş işte şöyle böyle demek için ben kimim ki ya boşverin sallayın gitsin duygularımı yazdıklarımı sizlerle paylaşmam hata ben böle geldim böle gidicem tek başımayım hepte öyle olucam yazılarınız için çok teşekkür ettim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...