Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lavabo Aç Almancası

Floridsdorf

Öne çıkan mesajlar

arkasında aynen şöle diyor kullanımı için anladıgım kadarı ile kaynar su ile ekleyin fln sonra 1 saat bekleyin diyor ? türkiyde biz lavoba açı döküp 2dk sonra fokur fokur sesler çıkıyodu bitiyodu neden 1 saat ?

"vorbeugend: regelmaßig 1 VK blue star abbflussfrei in den abfluss gießen Eine Tasse heißes wasser nachgießen über nacht einwirken lassen.

bei akuter vestopfung: 1 vk blue star Abflussfrei in den abfluss geben. Eine tasse heißes wasser nachgießen mindestens 1 stunde einwirken lassen; vorgang wiederholen."

diyor
Sosyal ağlarda paylaş

2tipi vardır ki onların toz olanlar büyük bi kısmı standar naoh olması lazım işte.

mr muscle'ın jel olanları var. marka farklı olabilir de içerik yakındır.

içinde su varsa jeli dökersin. o dibine iner. giderden gittikten sonra uzun bi süre bekleyip pompalarsın gerekirse.

toz olanlarda işte kaynar suyu veriyorsun bigzel. 1paket yetmezse 2.yi de partiyi de yapın.

o da olmazsa bi süre geçtikten sonra pompa, o da olmadı sökün abi lavabonun altını. tıkanıklık gavurun sink trap dediği -bizdeki adını bilmiyorum abi- büküm noktasındadır.sökerken altına kova falan koyun içi su dolu çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

lavabo değil abi duş bu arada çalıştı sanırım artık suyu açıyorum looop diye çekiyo yanlız giderin içinde 3-4 cm su birikti normal mi bu hatırlayamadım şimdi ?

yane bi kova suyu dökünce foşş çekiyo ama giderde 3-4 cm yüksekliginde su birikmiş giderin deriglini 10 cm kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Floridsdorf said:

arkasında aynen şöle diyor kullanımı için anladıgım kadarı ile kaynar su ile ekleyin fln sonra 1 saat bekleyin diyor ? türkiyde biz lavoba açı döküp 2dk sonra fokur fokur sesler çıkıyodu bitiyodu neden 1 saat ?

"vorbeugend: regelmaßig 1 VK blue star abbflussfrei in den abfluss gießen Eine Tasse heißes wasser nachgießen über nacht einwirken lassen.

bei akuter vestopfung: 1 vk blue star Abflussfrei in den abfluss geben. Eine tasse heißes wasser nachgießen mindestens 1 stunde einwirken lassen; vorgang wiederholen."

diyor

vorbeugend burda koruyucu, önleyici anlaminda kullaniliyo yani tikanmadigi zaman kullanmak icin.
demis ki; 1 kapak dökceksin, 1 fincan kaynar su dökceksin sonra üstüne. 1 saat de bekliceksin. ondan sonra tekrarlayin demis.

acil tikanmalarda da aynisini yapacaksin demis.
dogru yapmissin yani.

normalde daha cabuk etki etmesi gerekiyor diye biliyorum ben de, tekrarla olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

kappe desen ne olacak..

ferşluzkapp ada bak ada..

abi sizin dünya savaşına girmeniz bile mucize. emri verene kadar 2ay geçiyor olması lazım

bu arada geçen ay bi fransızca yönetmelik okudum.. var ya göz yaşları içinde bitirdim 120sf'yi..

allahtan fransızlar teknoloji işlerinde çok iyi değiller.

yu es ey
yu es ey
yu es ey
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...