Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abi bence açılacak...

Valindel

Öne çıkan mesajlar

said:
screamer, 03 Eylül 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
Bence berbat eğer bu adamların hedef kitlesine bende dahilsem ben ordaki adamların yerine kendimi koyabilmeliyim ama koyamıyorum

Buna bayıldım! Ona reklam yapma, bana yap![signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 04 Eylül 2004 04:20 tarihinde demiş ki:
yok ama ben şu kalıpları öteden beri idrak edemem:

"göz bu, görür"
"can bu, çeker"
"insan bu, yapar"

heh yani kişinin kendi iradesi yerinde değil de başka bir güç devrede, o sorumlu bunlardan şeklinde hooop diye bir yükümlülükten kurtulma olayı vardır bunların hepsinde. beyin değil göz görmek istedi yani, yoksa beynin kabahati yok.. :-p

ya yok ben ondan değil.güzel bacaklı bi kıza bakarım yani.bakmam diyende yalan söyler.
güzel kızlarada bakarım.çünkü güzel bi kız görmek hoşuma gider.bundan doğal bişi varmı?
ama tabi bunu engelliyen durumlarda var.ama istisna onlar.[signature][hline]Benim Şirket
Gerçi son zamanlarda pek ilgilenemiyorum ama,
işte şimdilik kendini idare ediyo.
Sosyal ağlarda paylaş

yani ne kadar lüzumsuz bi tartışma
bi cinsin karşı cinse bakması kadar doğal bişey yok. hatta durum erkekler açısından olunca böle bi olayda arkadaş gurubu içinde yorum yapmak, şakasına iddiaya girmek girmek de gayet doğaldır. neye bu kadar kıllandınız anlamadım açıkçası[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

kimse türkiye de böyle bir kısmın olduğunu inkar edemez. Zaten var olması da kötü bir şey değildir. Gerçekleri yansıtmıyorlar biz böyle değiliz falan demesinler. Sen olmayabilirsin ama olanlar mutlaka vardır.
*Islık çalarak tavana bakar*[signature][hline]"Your love lies deep" you said... Deeper shall be the wound between your legs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 03 Eylül 2004 00:07 tarihinde demiş ki:
Bence berbat eğer bu adamların hedef kitlesine bende dahilsem ben ordaki adamların yerine kendimi koyabilmeliyim ama koyamıyorum neden bir kızın bence açılcak diyip yanımdaki arkadaşımla neden iddia ya giriyim ayrıca o kadar abaza da değilim yani her eteği kalkanı Monroe yerine koymak gibi bir fantezim de yok !?!?

hedefeleri sen olmayabilirsin bu bir, ikincisi abaza olmakla bir alakası yok eteği açılan bir bayan dikkat çekmez mi, bence çeker.[signature][hline][b]Abi Çamlıcanın reklamında o köpek nasıl gülüyo ya?[b] - [b]şahsım tarafından[b]
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler yapmayın. bence reklamları çok güzel coca-colanın. çok düzgün ve namuslu olmasalarda gerçekler yani. hem eteği açılmış, yanlız, güzel bir kıza bakmam diyenden şüphe ederim. abi bakarsın yani. bu abazalık da değildir ayılık da. hem bencede cocacolanın tüm reklamları çok güzel. en eskileri dahil. onlar ayrı güzel zaten. klasik olmuşlar.[signature][hline]I have no options left again.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...