Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pcdepo?

Bloodless

Öne çıkan mesajlar

Merhaba Arkadaşlar,
http://www.pcdepo.com/asp/product/79566/Dell-INSPIRON-Notebook-5010-H48F45-i5-480-4GB-500GB-15-6-Siyah
laptop'u almayı düşünüyorum. Fakat bu site ile ilgili en ufak bir fikrim bile yok. Daha önce alışveriş yapanlardan yada site hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben zamaninda bir acer almistim laptop,icindeki wireless karti normal modeldekinden farkli yapmislar (dell marka),kendileri de farkli demisti ama driverini bulana kadar canim cikmisti o hos olmadi.Ama bir sekilde laptoplarin iciyle orasiyla burasiyla azcik oynayip oyle ucuza satiyorlar anladigim kadariyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Darqainu said:

Ben zamaninda bir acer almistim laptop,icindeki wireless karti normal modeldekinden farkli yapmislar (dell marka),kendileri de farkli demisti ama driverini bulana kadar canim cikmisti o hos olmadi.Ama bir sekilde laptoplarin iciyle orasiyla burasiyla azcik oynayip oyle ucuza satiyorlar anladigim kadariyla.

Şunu başka bir yerde yazma, gülerler. Yok öyle bir şey.

Bugün masaüstü bilgisayar da güvendiğin tek firma - inventus
Bugün laptop-notebook konusunda güvendiğim tek firma - pcdepo

Bu kadar da netimdir.

Bugün hepsiburada.com dan bir bilgisayar alsan, bozulunca hepsiburada'ya mı yolluyorsun. Firmaya gidiyorsun, teknik servise gidiyorsun. Bu da aynen öyle işte. Teknosa gibi değil onu belirtmek istedim yukarıda. Onun dışında istediğin gibi güvenebilirsin, ben adamların dükkana gidip almıştım laptopu mesala. Bakmıştım, kutusunda çıkartıp sorun var mı diye, sonra almıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...