Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 640gb Harici HDD

SPectre88

Öne çıkan mesajlar

teknosadan 02.03.2011 faturalı +1 yıl teknosa garantisi yapılmış(3 yıl garantili) 190liraya malolmuş aşağıdaki harddisk satılıktır.

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125420330&CS_Category=_SBA_821_1662_780_3551&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_SABIT_DISK_TASINABILIR_DISK821

olay şudur hddmiz bozuldu diye bunu aldık sonradan kendimizinkinin usb girişini halledince buna yalandan para vermiş olduk sadece birkaç kere deneme amaçlı kullanılmıştır. ürünün kutusu kılıfı faturası falan herşeyi duruyor bi ara fotoğraf eklerim.

Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Baltalamak gibi olmasın da e zaten senin verdiğin linkte 179 lira gözüküyor kargo bedava şekilde

o fiyatın üstüne +17 lira ek garanti süresi alınmış durumda 196 liraya faturası var elimde kendim verdim linki çünkü bende 3 gün önce teknosadan aldım aleti.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hani fiyatı beğenmeyen olur anlarım diyebilir adam 30 lira daha verir sıfırını alırım diye bir noktada haklıda olabilir cihaz 0 zaten toplam 20gb veri bile kopyalanmamıştır içine tabiki güven meselesi ama direk mezarcılık yapmanın anlamı yok.

almak isteyen kişi zaten msj atar konuşuruz küt diye yazdığım fiyata bugüne kadar hiç birşey satamadım zaten:) satamazsam ne olur veririz birine kullanır öyle acil satılması gereken illa paraya çevirmem gereken bi durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...