Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Log off Switch User

Kithnos

Öne çıkan mesajlar

Simdi arkadaslar win xp home eng kullaniorm baglanti olarak da 128 k dsl SpeedStream modem im var... hani yesil isik yandiktan sonra bi dialer ile nete baglndiklarindan . Simdii diyelim su siralarda net teyim log off switch user deyince normalde baglantinin kopmamasi lazim ( ark larda dsl lilerde kopmuo ) bende kopuo ama.. simdi ben bu kopmayi bnm dsl modem de dialer ile net e cikisima yorumladim ama tabi isin asli bu mu yoksa bu isi nasi hallederiz onu bi bilen varsa yardim etsin ...

Devrik cumlelerle annatmis olabilirm :P isin asli su ki uo da 2 client yapicam onun icin ugrsiom ... ama esas problemim modem ve net ile ilgili oldugu icin bu bolume yazdim .
Sosyal ağlarda paylaş

evet doğru yorumlamışsın. diğer dsl modemlerde bağlantının resetlenmesi için ya komut vermelisin panelden yada modemi kapatıp açmalısın.

seninkinde ise durum farklı. kendin demişsin zaten bilgisayardan dial-up gibi bağlanıyorum diye. e sen log off and switch user dediğinde haliyle çalışan herşeyi kapatıp sonra seçip yapman için bir seçenek sunuyor sana.

ha sadece switch user dersen çok büyük ihtimalle bağlantın kopmaz fakat diğer user ile logon olduğunda nete giremeyebilirsin. (bağlantımı sadece ben kullanayım gibisinden bir seçeneği aktif ettiysen kesin giremeyeceksin)[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
]Infeqted, 01 Eylül 2004 10:16 tarihinde demiş ki:
la simdi sen bunu yaziyon obur taraftan sayfa cikiyor haaa, vaaybayvayvyay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kithnos, 06 Eylül 2004 13:12 tarihinde demiş ki:
var mi bi cozum simdi ? bi fikir ?

edit : ne bilem xp ayarlarindan log off yaparken diger suer in proglarini kapama v.s gibi bisiler

[Bu mesaj Kithnos tarafından 06 Eylül 2004 13:12 tarihinde değiştirilmiştir]

Nassı yaaani ??? :)[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
]Infeqted, 01 Eylül 2004 10:16 tarihinde demiş ki:
la simdi sen bunu yaziyon obur taraftan sayfa cikiyor haaa, vaaybayvayvyay
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...