Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ogame oynayan varmı?

mawiman

Öne çıkan mesajlar

ben 3 sene boyunca oynadım. ilk sv 24'de beginner olarak bşaladım. arada bi kaç servere de girdik oyunu cözdük artık.sv 30'da yeniden başlayıp oynadım bayağı bir süre ilk 100'deydim ki 8den 17.00'ye kadar resmen bakamıyordum haftanın 5 günü. o halimle ilk 100deydim.

Resmen bağımlılık oluyordu ama şu an 3gydi zırt dı pırtı ile çok kolay halledilebiliyor artık (en azından öyle olsa gerek).İyi hatırlarım dışarıya cıktığımda bile dönüş saatini falan hep ayarlardım. Her ayrıntıyı falan düşünürdüm. Filoyu bi kaç kez bende patlatmışımdır çok iyi ama dikkatliydim.

Sonuç itibariyle; commander'mı ne o vip üyeliği olan senden 2katı şanslı oluyordu bne onu hiç almadım. üstüne birde karanlık madde ile 3-4 yeni adam koymuşlardı oyuna (teknisyen mi ne) tam bunlar geldiği gün elimde olan herşeyi arkadaşlara hibe ettim ardından da şifreyi ve email'i sallayarak oyunu kapattım.

ogün bugündür temizim. sevgiler.

heh bir de şu vardı; dalacak adam mesaj atıyordu "online mısın" diye. ona seslenmeyip geri dönen gemilerine yüklenmek süper oluyordu. tabi coğu kaldıramayıp ana avrat..:)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
4gün önce yeniden başladım hayatım karardı tekrar, okulda aralarda girip kaynak basıyorum, sabah 7de kalkıp(saat falan kurmuyorum uyuyamıyor insan aklında oyun varken), dönen filoları tekrar başka bir yere gönderiyorum, yapmam gereken şeyler bitmeden okula bile gidemiyorum hayatımı kararttı bu oyun çok fenayım :( arkadaşlar benden beter adam gece 4e falan saat kuruyo.

edit: 52. evrende saglam eleman varsa bi yardım etsin hayır demem :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
ben can sıkınısından tekrar Io serverında başladım. server yenımı acılmıs resmi atılmış anlamadmı ama puanlar düşük yani kasmaya müsait. öyle 100.000 lerce kişi falan yok. sıfırdan başladım 3.800 lerde başlattı. kasılabilitesi yüksek bi server. canım sıkılıyo ittifak yapalm el ense döte parmak atalım falan diyen varsa öm pl0x.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...