Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanlık nereye gidiyor

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Leadman said:

Beyler. Olay tecavüz değilmiş bu arada.

Düşündüğüm gibi, Türk Ceza Kanununun "reşit olmayanla cinsel ilişki" maddesinden almışlar herifleri. Kız seviştiği erkeklerin ismini vermiş ve şikayetçi olmuş.
ahah şimdi benim de taşlayasım geldi, her eski sevgilini bana zorla tecavüz etti diye şikayet et reşit olana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Burası küçük ilçe. Yüksekokul falan yok. Liseyi bitirenlerin direkt aşk-meşk işlerindeki hedefi liseliler haline geliyor ve bu yüzden de ister istemez reşit olmayan kızlara takılmaya başlıyorlar.

Ben bu maddeyi bir çok insana bahsediyordum ve "aman ne olacak" diyorlardı. Böylece görmüş oldular neler olabileceğini. 3 kişiyi içeri aldılar 12 yıl ile ve isimleri de tecavüzcü olarak kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Napıyosunuz gençler siz oralarda ahhaha :D. Hacım sende part part anlatıyorsun olayı sonra millet bana köpürüyor
Ya ben olayları ayak üstü duydum ve o insanlarla pek alakam olmadığı için detayları bilmiyordum.

Az önce bir arkadaş detayları ile komple anlattı. Anlattıkça buraya girdim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

Klapaucius said:

Doğru anladım dimi. Kız kendi rızasıyla sevişiyor sonra puştluk olsun diye ihbar ediyor ?
Bir dakika ama çok pardon.

Şey varmış bir de. Kızı pazarlamaya kalkmış bir kaç kişi fotoğrafını çekerekten. Kız da bunlara dayanamayaraktan ihbar etmiş.
ahah abi troll müsün allah kızında heriflerinde belasını versin o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

Toparlamak gerekirse şudur:

Kızla sevişiyorlar. Kız da herkese veriyor. Sevişenlerden bir kaç kişi zaten birbirleriyle arkadaş oldukları için bir organizasyon yapıyorlar; foto çekip kızı satıyorlar. Kız da bunları ihbar ediyor.

Duyduğum bu.

o zaman topunun çükünü kesmek lazım. böyle bir olaya şöyle bir şarkı gider

http://www.youtube.com/watch?v=iJZYG5qwHHI
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Her zaman derim gene diyorum. İran modeli cezalar gelmeli kesinlikle. Tecavüzcünün çükünü koparıcaksın, bir daha yaparsa makattan işkence aleti sokacaksın, aldatan kadını taşlayacaksın falan falan falan. Yok efendim insanlık dışıymış bilmemneymiş geçiniz

Çükünü koparınca bir daha nası yapacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...