Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnsanlık nereye gidiyor

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar, bugün çok şerefsizce bir olay açığa çıktı.

Eskiden benimle aynı sınıfta okuyan bir kişi ve yanında 2 kişi daha tecavüz suçundan tutuklandı. Duyduğuma göre 12 yıl hapis almışlar. Kız henüz lise 1'e gidiyormuş. Ayrıca kızın video ve fotoğraflarını çekerekten şantaj falan da yapmak gibi şerefsizce şeylere kalkışlar.

Daha önce bir başka olayda, zihinsel engelli bir kıza tecavüz etmişlerdi. Aynı yer, aynı ilçe.

Cidden düşündürücü şeyler. Hele hele aynı sınıfta bulunduğum, uzun zamandır görüşmesem bile bir zamanlar (8. sınıf) yakın arkadaşlık ettiğim bir kişinin ne hallere geldiğini görmek çok üzücü.
Sosyal ağlarda paylaş

İşin ilginç kısmı, herif hapse girmeden bir gün önce Facebook'ta başka bir kişiyle ilişki yapmış. Acaba bu olayın ardından o kız ne düşünüyordur.

Onu geçtim, aynı olaydan gözaltına alınan heriflerden teki de o facebook bildiriminin altına "çıkınca skersin artık" şeklinde bir yorum yapmış ki; cidden olacak iş değil.

Ne insanlar var yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Amerikan sistemini getireceksin Türkiyeye.

2 kişilik ufak bloklar büyük hapisaneler.Hapis sayısını 2 katına çıkartıp cezaları yükselteceksin.24 saat kayıt altında tutulabilen mekanlar.

İşsizlik düşecek = Profit
Güvenlik artacak = Profit
Bu olaylar olmayacak = Profit

3x Profit = proproprofit.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Her zaman derim gene diyorum. İran modeli cezalar gelmeli kesinlikle. Tecavüzcünün çükünü koparıcaksın, bir daha yaparsa makattan işkence aleti sokacaksın, aldatan kadını taşlayacaksın falan falan falan. Yok efendim insanlık dışıymış bilmemneymiş geçiniz

Ben senin gibi tipleri aldatmaktan daha tehlikeli görüyorum açıkçası insanlık için.
Sosyal ağlarda paylaş

Klapaucius said:

Her zaman derim gene diyorum. İran modeli cezalar gelmeli kesinlikle. Tecavüzcünün çükünü koparıcaksın, bir daha yaparsa makattan işkence aleti sokacaksın, aldatan kadını taşlayacaksın falan falan falan. Yok efendim insanlık dışıymış bilmemneymiş geçiniz

bence yanlış düşüncelerinden ötürü senin de kafanı kesmek gerek.

Leadman said:

Aldatmak zaten yasal suç. Direkt boşanmanızı sağlıyor. Eğer suç olmasaydı, insanlar tek celsede boşanamazdı "aldatma" sebebiyle.

yasal olarak tecavüzcünle evlenirsen de olay çözülmüş sayılıyor. ahlakçılık yapmayın, kimin kiminle ne yapmış sizi hiç ama hiç alakadar etmez
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...