Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tad

nameless

Öne çıkan mesajlar

Toz duman içinde sessiz filmin başladı yine oynamaya.İtici gücün hatsafhada ve beni yerlebir etmek için,sırf bunun için, eminim var gücünle saldırıyorsun.yok denecek kadar az bir şefkatle sunduğun sevgin damarlarıma sığmadı .alevlerinden kaçmak yerine kül olmayı tercih edişim sonumu hazırlasa da tatlı tatlı tutuştum hatta zevk aldım kanım kuruyup buharlaşırken.kollarınla sarmak yerine derdinle ütülediğin akşamlarım zehir gibi acıydı emin olabilirsin.başardın bir nevi beni alt etmeyi iddiayı sen kazandın ama emin ol ki ben çok eğlendim nekadr üzülsemde; bir okadar eğlendim.senin yanında durmak bile dertlerin enbüyüğüyken en tatlı ana dönüşebiliyor.başını omuzuma dayayınca dünyaları hediye ettin bana.yıllarca susuz bıraktığım topraklarım hayat buldu göz yaşlarımla.sesim kısık artık eskisi kadar kuvvetim de yok. seni özlemek sinir uçlarımı köreltiyor.her an hayalinle yaşamayı ya da resmine bakıp içinde kaybolmayı kaldırmıyor yüreğim.bilemiyorum sen de beni düşünür müsün akşamları yatarken, gözünü kapadığında içindeki buzdağlarını eritir miyim?ne olursa olsun sen emin ol benim daha eriyecek çok buzulum var.Çorak topraklarım senin saf sevgine muhtac.belki bir daha söylemek nasib olmaz en iyisi söylemek.senin kadar tatlısını hiç görmedim,yemin ederim hiç görmedim....

by WW

arkadaşım şu anda yaşadığı duyguları çok güzel dile getirmiş burada paylaşiyim dedim[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

ww icqda nicki şu an böyle olan bir arkadaşım
ismini yazmak istemedim ama eski bir bestekarın torunu olduğunu söyliyim arada :)

bana şu anda ikimizin bulunduğu durumu (yani kızlar konusunda) anlatan bir yazı demişti[signature][hline]Benim Şirin Ezik Sitem
Estel_Anorien, 03 Eylül 2004 01:16 tarihinde Head'e demiş ki:
ulan kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...