Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred - Severim&Sevmem konusu

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

Süper amatör bir oyun olmuş ya. 2 CD boşuna kasmışlar. Nerden tutsan elinde kalıyor.

-Ata binersin acaip acaip yerlere gider kendiliğinden. Halbuki ne güzel binek olan bir oyun yapmışın.

-Düşmanın üstüne tıklayınca attack verirmiş, basılı tutunca devam edermiş. Peh, biz göremedik böyle bişi.

-Birden otuzbeş kişi üstüne biner. Atın yoksa direk ölürsün. Ama atın, yay ve okun varsa 120 daire çizerek anca öldürürsün milleti.

-Adamın dibinde tıklarsın quest versin diye oyun oralı olmaz. İnanılmaz mouse bug'ları var.

-Çizimler berbatov tarzında. Bu kadar ince çizilmez. İlkokul öğrencileri arasında yarışma yapılmış galiba. Bir tek gladiator birşeye benzio o da kalıplı olduğu için.

-Oyunda çizimler genel olarak iyi de olsa, biraz daha küçük olabilirdi. Çözünürlük seçimi olmaması çok saçma.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf dark elf var diye oynadım ama oyun saçma ötesi.
hele +wasser olayı var ya o kopardı beni direk.

bir de uzaktan büyü atıp bağlayan salak büyücüler var bütün oyun zevkine sıçıo[signature][hline]http://www.frp-tr.net is back, and as powerful as you cannot imagine...
Heffer, 22 Ağustos 2004 01:09'da icq'dan demiş ki:
pink metalse bende illithidim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 23 Ağustos 2004 18:32 tarihinde demiş ki:
Süper amatör bir oyun olmuş ya. 2 CD boşuna kasmışlar. Nerden tutsan elinde kalıyor.

-Ata binersin acaip acaip yerlere gider kendiliğinden. Halbuki ne güzel binek olan bir oyun yapmışın.

-Düşmanın üstüne tıklayınca attack verirmiş, basılı tutunca devam edermiş. Peh, biz göremedik böyle bişi.

-Birden otuzbeş kişi üstüne biner. Atın yoksa direk ölürsün. Ama atın, yay ve okun varsa 120 daire çizerek anca öldürürsün milleti.

-Adamın dibinde tıklarsın quest versin diye oyun oralı olmaz. İnanılmaz mouse bug'ları var.

-Çizimler berbatov tarzında. Bu kadar ince çizilmez. İlkokul öğrencileri arasında yarışma yapılmış galiba. Bir tek gladiator birşeye benzio o da kalıplı olduğu için.

-Oyunda çizimler genel olarak iyi de olsa, biraz daha küçük olabilirdi. Çözünürlük seçimi olmaması çok saçma.

bence gayet güzel bir oyun , eger patch yuklemessen katlanıcaksın bu tur buglaraiayrıca atsız oynayamıosun sucu oyunda deil kendinde ara bence çizimler gayet güzel tabi siz boyle vodoo kartlarla filam oynuosanız bilemicem bence gayet gusel bir oyun tabi bu benim ŞAHSİ goruşümdür kimseyi BAGLAMAZ
Sosyal ağlarda paylaş

nesini beğenceksin ki? +wasser olayını unuttunuz sizde hemen

ayrıca voodoo kartla değil fx 5900 le oynadım, grafikleri iğrenç.. grafik görmediniz galiba dungeon lords veya vampire the masquerade bloodlines ın sslere bakın[signature][hline]http://www.frp-tr.net is back, and as powerful as you cannot imagine...
Heffer, 22 Ağustos 2004 01:09'da icq'dan demiş ki:
pink metalse bende illithidim zaten

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 23 Ağustos 2004 23:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi saçmalamayın yahu grafiklerini karşılaştırdığınız oyunlar la aynı katagoride diil bu bence.

Bu arada oyunu bende sevmedim kavrayamadım defens olaıynı filan bir zırh giyiyorum bütün özellikleirm defansım mefansım artıyor ama aldığım damage fln bariz artıyor sıkıldım bıraktım.[signature][hline]Alma?
Mater?
Sosyal ağlarda paylaş

başta eğlenceliydide ne bileyim baydı beni diyaloglara falan oyuncuyuda dahil etseler npcler orda boş boş dolaşmasa daha zevkli olurdu biraz oyuna baldur's gate havası katsalardı npcler açısından[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
böyle özetleyebiliriz.+1 diyorum.

ascaron işte.. alman firmaları böyle naaparsın.isim yapmalarının tek sebebi ise yine alman oyuncular, alman dergileri vs.. çok iyi tanıtıyorlar
tek düzgün oyunlarını gördüm o da settlers ki onu bile bozmayı becerdiler.geriye kalan oyunları zaten taklit oluyor, özgünlük umurlarında değil adamların.
oyun ırkçısı arcane :P (napiim adamlar hep böyle ama yalansa yalan diyin..)[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

bir üstteki mesajı quotelamayınız.

almanlara ırkçı demedim.benim demek istediğim stereotype olayı belli ki anlamamışsın.söylediğim şeyin aksi bir örneğini de ver bari eğer maksadın gereksiz laf sokma çabası değil de birşeyi seviyeli tartışmak ise..[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 24 Ağustos 2004 03:01 tarihinde demiş ki:
said:
böyle özetleyebiliriz.+1 diyorum.

çok iyi tanıtıyorlar

iyi bir tespit adamlar nerdeyse türk kanalarrına sacredın reklamını koymuştu be heh tabi bir kaç atlı sahne gösteripte diablo benzeri diyince oyuna herkes talip[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 24 Ağustos 2004 03:31 tarihinde demiş ki:
gothic icinde ii oyun derler
o alman oyunu degil mi?

iyidir ama o oyunun sistemini yazan kimse benden bile piskopat ben bunun olabileceğine inanmazdım hatta oynattıklarımdan şaşıranlar bile olmuştu :p[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

gothic alman oyunuysa o da iyi bi örnek söylediğime

tabii gözden kaçanlar da olabilir
sağlam oyun olarak far cry var mesela, yani bütün genellemeler yanlıştır :), zaten espri maksatlı genellemeydi eheh.[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...