Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bonus kart reklami

Disappear

Öne çıkan mesajlar

izledinizmi bilmiyorum direk mtv'nin $u reklamlarindan calinti gibi geldi bana kadin [ki bu unlu biriydi unuttum] carrefourda bonus karta alti diyo duruyo geri aliyo 4 kere alti diyo sonra taksit diyo falan gene ayni $eyi yapiyolar ... bu kadarmi yaratiliciktan yoksun ki$ileriz onu anlamiyorum .[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

RÖÖAAAAARRRRGGHHHH
MTV'dekilere de gıcık oluyorum zaten ama bunda konuşma olduğu için 87 milyar kat daha iğrenç!!

Kumandaya saldırıyorum görünce. Hay allam nedir bu ıyyy ömür törpüsü en sinir olduğum şey!
Hele bir de yüzsüzlük yapıp o 6'yı altı kez tekrarlasadı var ya..
Aklıma getirdiniz uyuyamam artık bu gece. Sürekli o ince ve iğrenç sesiyle "6....6....6....6....6....6...." yankılanacak kafamda.
Off iğrenç ya.

Oh be.[signature][hline]Life has a funny way of sneaking up on you
When you think everything's okay and everything's going right

[Bu mesaj Eraq tarafından 04 Eylül 2004 04:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 04 Eylül 2004 13:52 tarihinde demiş ki:
iğrenç ya rezalet. direkt de çalıntı. ha çalıntı olsa bile bari güzel bişeyi çalıntı yapın. hadi mtvdekiler kısa aşırı sinir bozmuyor bu sinir katsayılarını yükseltiyor geriliyorsun kumandayı fırlatıp televizyonu parçalayabilirsin heran

+1 Az daha TV patlıyodu Kül tablası Attımda
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 04 Eylül 2004 16:26 tarihinde demiş ki:
Herkes Carrefour Mağzalarında Bonus Karta altı taksit olduğunu öğrendi mi? Öğrendi. Ben sorun göremiyorum.

peki ogrenip gidip kendimi deliler gibi garantiye atip bonuscard aldimmi ? almadim ki zaten marketten yapilan gida ali$veri$ine 6 taksit nedir ya bugun al 1 hafta sonra tukensin 6 ay boyunca ode oeh[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

Reklamların genel amacı ürünü tanıtmaktır bılgısını ınsanlara yerlestırmektır. İlla hurraaa diye direk satışlarının yukselmesi zaten beklenemez. Televizyon zaten bu konuda ınanılmaz etkılı bırsey. Elbette Üreticilerin satışları yükselecektir ama bunu once kafamıza yerlestırıyolar.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

Dissappear olaya dar bir açıdan bakıyorsun.

Misal: Deterjan denilen meretin iyisi son derece pahalı bir ürün olarak raflarda yer alıyor. 4 kişilik bir aile deterjan 1aylık almak istesen 40-50 m i gözden çıkarıcan. E adam diyo ki madem altı taksit var ben bir kaç aylık alıyım taksit taksit ödeyim gelen zamdan etkilenmeyim. (bi olaya kafam çok bozuk örneği istediğim gibi yazamadım ama umarım demek istediğimi anlamışssındır)

Bu tür kampanyaların reklamları özendirici değil kampanyayı akılla yerleştirici bir biçimde hazırlanmalıdır. Çünkü amaç özendirmek değildir. Madem bu alışverişi yapacan bende bu koşullar var diğerinden avantajlı gel bende yap mesajını vermeyi amaçlar bu reklamlar.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 04 Eylül 2004 17:12 tarihinde demiş ki:
Dissappear olaya dar bir açıdan bakıyorsun.

Misal: Deterjan denilen meretin iyisi son derece pahalı bir ürün olarak raflarda yer alıyor. 4 kişilik bir aile deterjan 1aylık almak istesen 40-50 m i gözden çıkarıcan. E adam diyo ki madem altı taksit var ben bir kaç aylık alıyım taksit taksit ödeyim gelen zamdan etkilenmeyim. (bi olaya kafam çok bozuk örneği istediğim gibi yazamadım ama umarım demek istediğimi anlamışssındır)

Bu tür kampanyaların reklamları özendirici değil kampanyayı akılla yerleştirici bir biçimde hazırlanmalıdır. Çünkü amaç özendirmek değildir. Madem bu alışverişi yapacan bende bu koşullar var diğerinden avantajlı gel bende yap mesajını vermeyi amaçlar bu reklamlar.

ben farkindaysan yiyecekten falan bahsediyorum yani konustugun 6 aylik taksit cok az $ey icin gecerli temizlik falan ki marketten genellikle yiyecek tarzi cabuk tuketilen sey aliriz he carrefourda televizyon falan vardir bilmem ama bana sacmalik geliyo gima falan ozellikle[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 04 Eylül 2004 17:01 tarihinde demiş ki:
Hemde hiç mtv izlemeyen kitleyide katarsanız işin içine onlara yeni ve güzel bi reklam olarak gozukuyor.

ben izlemem mtv ama igrenc geldi yine de ?[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...