Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dynasty mode - NBA live 2004

Kumadam

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Uzun süreden beri dynasty mode'da oynamaktayım, almış olduğum puanlar ile takımı yada bir kaç defa oyuncuları geliştirmede harcadım.

Merak ettiğim konu "dunk" yeteneğini neyle geliştireceğim. Dunk gelişir diye jump ve speed'in bulunduğu "conditioning" alanına sürekli puan aktardım durdum hatta, jump 60'lardan 80'lere geldi ama dunk hala 10.

Bu konuda bilgisi olan varmı?

Şimdiden teşekkürler

Fan of Boston CELTICS
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 05 Ağustos 2004 11:02 tarihinde demiş ki:
Tyson Chandler , Zaza , Yao Ming en piskopat gelişenlerden hiç bir zaman aşmış pg alma ama aşmış pivot ve pf al sf de caron butler i veya al harrington ı almaya çalış

Chandler'ı salmıyorlar çok denedim. Şu andaki Celtic kadromda ilk beş, tony delk, paul pierce, jumaine jones, mehmet okur ve yao ming ile çıkıyorum. T.Prince'i dahil ettim pistons'tan. Bender'i denedim indiana'dan ama vermediler. Nestrovic'i yedek center olarak transfer ettim. Hidayet'i aldım geliştirmek için. ve en son A.Rigadeu'yu aldım ve SG pozisyonundan PG pozisyonuna döndürdüm. Playoff'ların başlamasına az kaldı. Sonrasında hedefim Bender'i dahil etmek kadroya. Yada hızlı bir SF'e sahip olmak, böylece fastbreak yapım güçlü olacak, saçma bir şekilde P.Pierce buna müsati olsa da nedense delk ile birlikte top çıkarmak için geride kalıyor ve nadiren ileri koşuyor.

said:
Sinank, 05 Ağustos 2004 14:43 tarihinde demiş ki:
Jumpingi arttırmayı dene

Yukarıda belirttiğim gibi 60'lardan 80'lere getirdim ama etkili olmadı.

said:
Sinank, 05 Ağustos 2004 14:44 tarihinde demiş ki:
Yani 100 yapmayı dene bi ehuehu

Bildiğim kadarı ile sadece maksimum 99'da kalıyor ama 99'da olsa dunk kıpırdamayacak gibi.

Cevaplar için teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Draftta bug yapabilirsin oyun kurarken sakatlanmayı kaldırır ve drafta girersen direk sakatlanabilir oyuncuyu seç kimse sakatlanır diye iyi de olsa oyuncuyu almaz ama sakatlanma kapalı olduğu için sen alabilirsin bu arada Nesteroviç oyunun en odun oyuncularından Shawn Paul Bradley i almayı dene yedeğe ayrıca Kelvin Cato da olur Kelvin Cato oyunda Shaq ın ittiremediği yegane oyunculardan her zaman bir solak üçlükçün olsun solaklara blok koymak oyunda zor bkz Kukoc[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum ama oyuncuları nasıl kullandığın önemli.

Nestrovic hernekadra bir C olmasına rağmane pota altında sadece savunmada çok varlık gösteriyor maç başına bende 6 blok ortalamsı ile oynuyorki yedekten gelerek aldığı süre çok az.
Hücümda da sadece kısa mesefali şutlarda ve potaya yüzü dönükken kullanıyorum yoksa sırtımı dayadım potaya yanaştım mümkün değil kendisinde.

Solak üç atan arkadaşım A.Rigadeu, sağolsun kendiside bench'ten gelip perdelemelerden çıkıp yüzü potaya dönük olduğunda asla kaçırmıyor.

Sevdiğim ve gücünden bolca faydalandığım bir diğer isimde Perkins PF pozisyonunda çok güzel hücüm ediyor. Str ve staminası iyi.

Okur'un blok yeteneklerini aldıktan sonra yükselttim, böylece yao ile ikisi pota altını cehennem'e çeviriyorlar.
Süperstar modundan oynuyorum ve şu anda bu ikili arasında sadece shaq var lig'teki sıralamada.

Daha önce de dediğim gibi geri kalan tüm yatırımı hızlı bir SF olmasını istediğim Hidayet'e yatırdım ama dunk gelişmediği için hız olsa da fastbreak'te pota altında hala turnike bırakıyoruz mecburen.

Eğer karşınızda sizin gibi hatta sizden hızlı mavericks ve suns gibi takımlar varsa fastbreak'te dunk'a gidemeyen bir SF'yi harcıyorlar.

Önerilerini dikkate alacağım, teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kumadam, 05 Ağustos 2004 14:59 tarihinde demiş ki:
said:
screamer, 05 Ağustos 2004 11:02 tarihinde demiş ki:
Tyson Chandler , Zaza , Yao Ming en piskopat gelişenlerden hiç bir zaman aşmış pg alma ama aşmış pivot ve pf al sf de caron butler i veya al harrington ı almaya çalış

Chandler'ı salmıyorlar çok denedim. Şu andaki Celtic kadromda ilk beş, tony delk, paul pierce, jumaine jones, mehmet okur ve yao ming ile çıkıyorum. T.Prince'i dahil ettim pistons'tan. Bender'i denedim indiana'dan ama vermediler. Nestrovic'i yedek center olarak transfer ettim. Hidayet'i aldım geliştirmek için. ve en son A.Rigadeu'yu aldım ve SG pozisyonundan PG pozisyonuna döndürdüm. Playoff'ların başlamasına az kaldı. Sonrasında hedefim Bender'i dahil etmek kadroya. Yada hızlı bir SF'e sahip olmak, böylece fastbreak yapım güçlü olacak, saçma bir şekilde P.Pierce buna müsati olsa da nedense delk ile birlikte top çıkarmak için geride kalıyor ve nadiren ileri koşuyor.

said:
Sinank, 05 Ağustos 2004 14:43 tarihinde demiş ki:
Jumpingi arttırmayı dene

Yukarıda belirttiğim gibi 60'lardan 80'lere getirdim ama etkili olmadı.

said:
Sinank, 05 Ağustos 2004 14:44 tarihinde demiş ki:
Yani 100 yapmayı dene bi ehuehu

Bildiğim kadarı ile sadece maksimum 99'da kalıyor ama 99'da olsa dunk kıpırdamayacak gibi.

Cevaplar için teşekkürler

canım paul pierce'ı sen öle bırakıyosun şimdi git orda hani 4 tane oyun seçeneğin var tuşlara atabildiğin oraya 2 nolu oyuncunun hep fast break'e kalktığı setleri seç.[signature][hline]Like Chef Says.
O yeah...
Sosyal ağlarda paylaş

gençleri alın arenas wade carmelo anthony (tabi fantasy draft oynuyorsanız) yarı veteranlardan houstoun un forveti vardi adi aklıma gelmiyor o iyi gelisiyor zaten dynasty mode oynadıgınız icin 1 tane falan veteran alın derim ilk iki üç sene zorluk cekmemek icin ayrıca kenyon martin , boozer , wells , pivotlardan pek gelisen cikmiyor chicago nun pivotu iyidir currydi galiba adı.

Birde öyle ugrasmayın oyuncuları gelistirmek icin oyuncuya kondisyon yuklersiniz sutları savunması duser boyle oluyor bir kazancınız olmuyor,bırakın zaten kendileri gelisiyor oyuncular .Ayrıca oyuncu takasında biraz hile yapın free agenttan bakın oyunculara diyelim dallasta kobe bryant var almak istiyorsunuz ve dallasın smallforvetinin overalli 40 falan free agenttan 2 tane 60-55 arası bedavaya sf alın kendi sgnız mesala wells olsun wells le birlikte 2 sf yi koyun karsı takımdan kobe sf leri ve dusuk overalli bi oyuncu ekleyin emin olun cok isinize yarayacaktır bu sekilde her sene 90 lık oyuncular alabilirsiniz

özellikle wade yada arenası edinin ikiside cok iyi pg dirler gercektede oyundada[signature][hline]

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 06 Ağustos 2004 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 06 Ağustos 2004 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Günaydın,
Öncelikle ilgi için teşekkürler. Gelelim kurduğum takıma,

T.Delk'in performansı ve onun yedeği çaylak M.Banks'ten çok memnunum PG pozisyonunda,

SG pozisyonunda P.Pierce ve yorulduğunda oyuna katkı yapan Aslında bir SF olan E.Williams'dan çok memnunum.

PF pozisyonunda gerek M.Okur, gerekse K.Perkinks'in performanslarıda çok iyi, özellikle oynadığım bir set bu ikisinden biri üzerine kurulmuş durumda

C pozisyonunda konumum çok iyi olmasa da özellike Y.Ming'in yorul dinlendiği sıralarda, Nesterevic'i sadece savunmada değerlendiriyorum

Gelelim sürekli üzerine yatrırım yaptığım SF pozisyonu, burası için 3 oyuncum var, Jumaine Jones, Hidayet Türkoğlu ve Tyshuan Prince, ilk beşe başlayabilecek öncelik J.Jones'da ama ağırlıklı yaptığım yatırım da H.Türkoğlun'da.

SF ve PF pozisyonlarına genç iki gelişmeye açık kişi alabilirsem sanırım kadrom yeterince güçlü olacak.

Şu anda atlantic grubunu ikinci olarak tamamlayıp play-off'lara yaklaştım. 7 maç sonra başlayacak play-off'lar öncesinde bir kaç takviye düşünüyorum.

Bir çok yetenkli yıldız var, hepsine sahip olmam mümkün değil. Önemli olan elimdeki kadroyu nasıl değerlendireceğim ve geliştireceğim. Yoksa kim istemez bir Baron Davis gibi PG mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse ben yazam

Şutör :
D.Nowitzki (PF olsada sf ye çek bunu oyuncu editten yapabiliyorsun )
Peja
M.Miller
T.Kukoc (Feci yaşlı iyi 6.adam olur)

Atletik :
V.Carter
A.Jamiason
A.Harrington

Savunmacı:
S.Battier
L.Sprewell ( Aslında her işi yapıyor ama yaş problemi Dynasty de işe yaramaz uzun süreliğine )

Aslında süper olması gereken T.Prince ve B.Bowen ı oyun rezil etmiştir[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...