Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gmail isteyen ilk kisi mailini yazsin

onlyreal

Öne çıkan mesajlar

geldi invitelar taze taze :) (ben raid3r)

silphastosice a
shagrath a
bonecrusher a(kermit sırasını vermişti)
ve pmden isteyen mailını buraya yazmak istememiş neter e yollayacağım. hepsinden pmden cevap bekliyorum sadece.

onlardan tek ricam da zinciri devam ettirmeleri tabi

ha eğer istemediklerini belirtirlerse sıra bir sonrakilere geçer 4 kişiye yollicam yani ben herşekilde[signature][hline]I, Raid3r
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yahoo mailimine spam gelişini (bulk kısmını) engellemiştim, gmail inviteını yahoo'nun spam olarak görmesi doğru mu acaba? Öyleyse tey tey tey.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected]

Beni eklersen sevinirim :D[signature][hline]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin...

[Bu mesaj Joe tarafından 26 Ağustos 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

simay sanada attım.bu arada o kadar kişiyi invite ettim daha sadece 1 kişi kabul etti.bakın mailinize kardeşim :)

zgrw:bana maili aldıktan 2 hafta sonra bi invite hakkı geldi onla kendimi invite ettim gene.ertesi gün iki mail imede 6 şar tane invite hakkı gelmiş buldum :)

[Bu mesaj elesso tarafından 26 Ağustos 2004 17:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...