Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaygısız bir gün olsun

Zagg

Öne çıkan mesajlar

kaygısız bir gün olsun şöyle yeşilinden. gölgesi bol. köşesinde kuş sesi.

içimde kalmış bir ağaç altı uykusu. yastığımda toz kokusu. hep dışarda yatılmış.

uyanıp bir de çay içmek lazım. tepsisi plastik. demliği aluminyum.

muhabbette kararsızım. susup rüzgarı mı dinlesek acaba, yoksa konuşsak daha mı güzel olur.

uyurken öğlen olsun da, uyandığımda ikindi. ağaç da artık söğüt mü olur, dut mu, vişne mi.. yok yok, erik olsun belki koparırız bir iki.

sen resim yap istersen, o bilmediğim bir zevk. ben meraklı bakarım sana. yok dizinee yatarım dersen sen bilirsin, saçlarına hayır mı dedik..

eh toprağın rengi toprak rengi olsun, çimeninki çimen.. seninkiyle benimkini değiştirip dururuz. fırçanı yanına al da..

yazar ben değilim mustafa adında bir arkadaş..[signature][hline]«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»
Can't Remember Anything Can't Tell If this Is True or Dream Deep down Inside I Feel to Scream.....
Üye hatalarını 173-110-143 nolu icq'ya bildiriniz..
Sosyal ağlarda paylaş

Öle bi yazı buda..[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

|||||||||||||||||||||||
01001010101011010010110
[spo1=rekksss]Savaş gazisiyim savaşta arka kolumu ön bacağımı kaybettim ama yıkılmadım biraz sendelendim son hatırladıklarımsa gomtanım fedaykinin kükremesi Silahhh Omzaaaa ve bize görevimizi vermesi görev:Kırmızı başlıklı kız operasyonu bilrsiniz kırmızı başlıklı kızı işte biz tarih yazmak için o hikayeyi değiştirmek için onu kurtarmaya gidiyorduk evin britain territory kuzey ormanlar civarında olduğunu bilgi edindik ve helikoptere 5 arkadaş bindik ufak bi harekatla kırmızı başlıklı kızı kurtaracaktık taki ormanda o salak sarhoş makinst tireni kırmızı ışta qecirmesi sonucu bize çarpması aslında (öhüüüü bööhüüüü) yol hakkı bizimdi (öhüüüüü böhüüüü) çarli tam geçiyordu o anda sarhoş tireni üzerimize sürdü ve kaza oldu tarihe girdik ama ilk helikopterle tirenin kazasını gerçekleştiren insanlar olarak ben bir gaziyim ve torunlarıma kırmızı başlıklı kızın hikayesini anlatıyorum tabi sarhoş makinistide.. [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...