Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul yol yardimi

senko

Öne çıkan mesajlar

istanbul yollarini hic bilmeyen biri olarak ayin 8inde istanbula gelcem. Sabiha gokcen'e 7.45te incekmis ucagim. Benim bir sekilde kadikoy iskelesine gitmem lazim hizli olarak

en hizli taksi ile gidebilirim sanirsam? Sabiha'dan taksi ne kadar tutar?

Sonra beni kadikoy iskelesinden alcaklar sanirim, ama oldu ki alamadilar, yine bir sekilde Marmara universitesi goztepe kampusune gitmem lazim? Kadikoy iskelesinden nasil gidebilirim oraya?

Son olarakta marmara universitesi goztepe kampusu'nden yine marmara universitesi cevizlibag kampusune nasil gecebilirim (yurtlar cevizlibagda sanirsam dimi)
Sosyal ağlarda paylaş

sabiha gökçenden kadıköy taksiyle baya tutarç. uçapa verdiğinden daha fazla vermeye hazırlan şimdiden :>

kadıköyden göztepe kampüsüne otobüs minibüs var. en temizi minibüs yada taksi olur sanırım. taksiyle 10-15 lira gibi tutar diye tahmin ediyorum. minibüs ve otobüsler iskeleye çok yakın bu arada.

son soruya sayısız cevap var desem yalan olmaz asdf. aklıma ilk gelen tekrar kadıköye dönüp vapurla eminönü yada karaköye geçmen. ordan da artık tramvayla falan direk cevizlibağa kadar gidersin. yalnız cevizlibağda değilde bahçelievlerde olmasın o marmara kampüsü ?
Sosyal ağlarda paylaş

sabiha'dan kadikoy 50+ tutar diyorsun yani, 50den fazlasini vermek te yazik yaf, peki baska nasil gidebilirim kadikoye, havaalaninin servisleri fln yok mu istanbulda? veya otobus + taksi kombosu yaparak en cabuk nasil gidebilirim :)

yurtlar nerde bende bilmiyorum, cevizlibag yurdu diye not almisim ama baska bisi de olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Sen neden Sabiha'dan Kadıköy'e gidip ordan Göztepe'ye geçiyorsun ki? Sabiha Gökçen'den kalkan Havaş'a bin, o seni Yenisahra taraflarına götürecek Atatürk Caddesi yakınlarına, ordan atla bir taksiye 10 Lira tutar maksimum. Buluşacağın tiplerle de orada buluşmuş olursun direk.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Sen neden Sabiha'dan Kadıköy'e gidip ordan Göztepe'ye geçiyorsun ki? Sabiha Gökçen'den kalkan Havaş'a bin, o seni Yenisahra taraflarına götürecek Atatürk Caddesi yakınlarına, ordan atla bir taksiye 10 Lira tutar maksimum. Buluşacağın tiplerle de orada buluşmuş olursun direk.

guya bulusma alani kadikoy olcak diye iste. senin dedigin gibi de yapabilirim aslinda, e10 hakketen cok vakit alcaksa, dedigin yerde iner oyle taksiye binerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...