Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

0312 444 1 444

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Bu numaradan aradılar az önce, 2-3 saniye ses gelmedi kapattım ben de. Ne lan bu?

said:
Dün akşam ben de ev telefonuma baktığımda 03124441444 numaralı telefondan arandığımı gördüm.Ne için aradıklarını bilmiyorum,açıp sorma gereği duymadım açıkçası.

TÜRK TELEKOM Aramadığım Numara İçin Faturayı Kabartmış zeus48 (http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full--0-0-197479--381007-.html#) [20 Kasım 2008, 09:00]
252 ..... ** no'lu telefonun sahibiyim. 15.11.2008 günü e-fatura ile Ekim-2008 faturam e-posta adresime geldi. Yaptığım incelemede 27 Ekim günü saat 19:56'da 0312 444 1 444 no'lu telefonu 2 defa aradığım yazılmış ve ve bedel olarak faturaya yansıtılmış.

O gün ben bu numarayı aramadığım gibi o numaradan biz arandık. telefonu açtığımda Videofon ile ilgili bant kaydını duyunca kapattım. Bir daha çaldı. Tekrar açtığımda yine Videofon bant kaydını duydum ve yine kapattım.

Şimdi görüyorum ki bu arama bana bedel olarak yansıtılmış. Pes yani, demek ki daha dinleseymişim Telekom'un o ayki giderlerini herhalde ben karşılayacakmışım.

Bunun üzerine 0312 444 1 444 no'lu telefonu, iş yerimden, itiraz etmek için aradım. Fethiye Telekom'un telefonunu verdiler. Oraya başvuracakmışım. Orayı da aradım.

"Bizimle bir alakası yok, dilekçe ile müdürlüğe başvurun, onlar gerekli teknik incelemeyi yapacaklar" dendi.

Ne müdürlüğü kardeşim. İşimiz gücümüz yok mu? Ne dilekçesi ile uğraşacağım?^^
Sizin sorununuza benzeyen bir örnek şikayet sitelerinden birinden alınmıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...