Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wın 7 64 bit wow a giremiyorum yardım.

mrdefender1

Öne çıkan mesajlar

selamlar.yeni makine yaptım.win 7 ultimate 64 kurdum.wow a giremiyorum.cache wtf yı aklıma ne gelırse sildim.repair yaptım.1gb download yaptı.açıyorum girmeye Çalısıyorum şöyle yazıyor.there was a problem logging in this account.you may not have a world of warcraft game attached to yuor account,or you may be logging into a region diffrent from the one you created the account in.if you continue having trouble plase contact customer support.
NE YAPMAM LAZIM???
Eski makine yanımda şu an rahatça girip oynayabiliyorum.yeni makineyle giremiyorum.yardım lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığın uyarıya göre olayın win7 64bitle alakası olmaması lazım. Battle.net hesabında wow hesabı yok diyor. Ya da önceki bilgisayarında farklı bir kıtanın sunucusuna bağlanarak oynadıysan, yeni bilgisayarda da o değişikliği yapman gerekebilir, config.lua'nın içinde mi neydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün Windows 7 32bit versiyonunu sildim ve Windows 7 64bit versiyonunu yükledim. Wow klasörünü format atmadığım diske kopyalamıştım ve hiçbirşey değiştirmeden oyuna rahatça girdim...

Sende olan şey bununla alakalı olduğunu sanmıyorum, çünkü dün yaptım dediğim gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...