Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

wlan baglanma sorunu (NOKIA)

Odeon

Öne çıkan mesajlar

off aman yarabbi.

cihazi taniyorum da, bu nasil firmware ya. ilk defa italyancam ise yarayacakti, onda da firmware kaynakli ne static routing , ne bi dhcp ayari yapamiyoruz.

ben olsam rage e girip nasilsa broadcom ve busybox cihaz diyip openwrt yi cakardim icine, adam gibi wpa2 sifreler, static adresleme yapardim.

ama kefil olmak , cihazi bricklemeden anlatmak zor.

ozur dileyerek, andare per asistenze alice diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlarin ne yaptigini ben de anlamadim, sanirim mevzunun buyuk bi cogunlugu mail araciligiyla gerceklesmis.

sunacagim alternatif cozum icin win7 gerekliydi, xp sistemler ile maalesef mumkun degil. lin de olurdu gerci.

modemini yakmadan once ise kendini tech savy sayiyor isen modemin broadcom chipsetli oldugu icin linux firmware yukleyebilirsin, "open wrt +modem modeli" seklinde aratman yeterli.

cikan sayfada anlamadigin tek bir paragraf varsa dahi bu ise bulasmani onermiyorum.

onun disinda maalesef cozumleri tukettik. challenge failed.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce bi telefonla ben de bizim evdeki wlan a bağlanamadım.
modem arayüzüne girip SSID değiştirdim (pikatel hede hödö uzun bişe yazıyodu). sonra da wpa dan wpa2 ye cektim şifrelemeyi. kaydettim. biraz bekleyip modemi kapa/aç yaptım.
telefon bağlandı wlan a. aklıma gelen şey SSID isminin telefon için uzun olması oldu.
sende de varsa böyle bişe dene istersen...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...