Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rated - Twisting Nether / EU - Horde

Lexius

Öne çıkan mesajlar

Şimdi hızlıca özet geçeyim pve den baymış yeni bg ler ve rated sistemiyle beraber pvp ye dönüş yapma kararı almış birbirini yakından tanıyan adamların hadi yapalım diye gaza gelip kurduğu bi guildiz.

Napıyoruz..

Arena
Bg Farm
HC Dungeon
Bazen Raid :D

Bi kaç eksik spotumuzu da doldurursak rated bg lere başlıyoruz düzenli olarak.

Size ne sunarız..

Başka guildlerin sunacağından fazla bişey değil abartmayalım. Yani takılırız eğleniriz pvp yaparız dedikodu yaparız derken zaman geçer. Yok efendim seviyeli ortam çok kasıntı guildiz falan yok. Eğleniyoruz sonuçta bi oyun..

Neyse daha da özet geçersek .. Yolunuz pvp ye düşerse bizimle beraber denemeyi de düşünürseniz aramıza bekleriz.

Başvuru falan uğraşmayalım :D Gelmek isteyen varsa ö.m atsın yada oyun için whisper (Derzull) ^^

Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar şimdi geceleri sürekli bg yada arenada olduğumdan çok fazla whisplerinize cevap veremiyorum gibi gözüküyor.

Bi kaç şeye değinirsek : Dışarıdan pek alım yapmıyoruz. Genelde guild içinde tutup grupları guildxp ve achi kasıyoruz.

Ama eğer kendi bg saatlerimiz dışında bize gelip adam lazım rated bg için yardım eder misiniz derseniz ederiz.

Ortalama saatlerimiz : Akşam 21.00 - 24.00 arası.

Bu kadar çılgın sayıda bg yapıonuz niye hala ratinginiz düşük diyenlere..

Sürekli setup değiştirip hem taktik kasıyoruz hem oyuncuları deniyoruz.

1 en geç 2 hafta sonra oturmuş kadroyla rating kasmaya devam edicez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Şimdiye kadar ne değişti.. neler yaptık..

Çok fazla oturmuş bi kadromuz yok ama memberlarımızla oynaya oynaya hepimiz oyunculuğumuzu geliştirdik. Şu an ortalama 1800 olan takım çıkarabiliyoruz. 2 kez guild drama yaşadık içten atlattık . Eğleniyoruz artık ya arkadaş ortamı kafasına büründük..

Neyse siz de bunun bi parçası olmak isterseniz bekleriz.

Öncelikli olarak resto druid ve hunter istiyoruz yada blood dk da olabilir. Gerisi bg ye almıyonuz diye bık bık edebilir. Teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...