Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

abi ikiside çok sıradan bitti yani.. hadi angel ın devamı var ama buffy bitiyo ve devamı yok ve sıradan bi final böhüü.. ne bu ya.. bide Buffy için SEzon Sonu diyodu ne oluyo o? Bide Spike canlanacakmı? Bide Connor noldu angel naptıda başka ailenin olayı vs. oldu? böhühü ynai[signature][hline]çiptek: nbr? öff ya cok sıkıldım konusucak kimse yoktu geldiin ii oldu..
di$iki$i: hmm anadımm..
çiptek: normal..
Sosyal ağlarda paylaş

evet zigriw bencede öyle yani koskoca siyenbisi-e yalanmı söylicek ?!! ama çok sıradan bitti yani geçen sene daha süfer bitmişti falan buffy falan ölmüştü.. neyse saat 12 olsun da bari güzel güze south park izleyek..[signature][hline]çiptek: nbr? öff ya cok sıkıldım konusucak kimse yoktu geldiin ii oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

abi öle aptal final mi olur . en azından buffy ölemliydi bitmesi için
abi aile bulma olayı ayrı aptallıktı . olurmu bea öle şey en azından connar geçimişini hatırlasın . hem connar insan değilki bu çocuğun karşısına hep zorluk çıkacak . o üstün güçleri olan ama hiç bir sınıfa girmeyen bir yaratık[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 07 July 2004 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 18 Temmuz 2004 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 13 Temmuz 2004 18:15 tarihinde demiş ki:
Ve bence Angel 4. sezon yani şu an izlediğimiz sezon bitmeliydi. Süper yerde brakıolar izliceksiniz haftaya.

niyekine dizi oyle bir bitiyorki okudugum kadariyla "LAN LAN" nidalariyla izlenilecek bir dizi finali var (ha 4. sezon finali cok daha sakin tabii, dizi finalindeki seyirciyi got edip birakma politikasini izlememisler, o bakimdan tercihini anlayabilirim o ayri)[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Gidip sağdan soldan spoiler yada 5. sezonda kimlerin rol aldığını okumayın sakın.

Neyse, buffy bitti. The End. Son.

Çok basit ve anlamlı bitti bence. Gerçi ben o savaşın birkaç bölüm süren halini tercih ederdim ama 42 dakkalık bir dizinin yarısı sürdü ve haliyle hafif kaldı.

Sunnydale yokoldu bu arada hell's mouth ile birlikte.

Angel 1 sezon daha devam edicek ve o da bitecek. Angel'in yaptığı anlaşma sonucu Connor herkesin hatıralarından silindi. Kendi hafızası da silindi ve başka bir ailenin yanına verildi. Hayır birinizin çıkıp "lan istediği şey oldu bir ailenin parçası oldu" demediniz şaşırdım yani. Çocuğun tek aradığı şey oydu. Başlarda çok gereksiz bir karaktermiş gibi geldi herkese ama buffyverse'ün en önemli karakteridir kendisi.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HellHound, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
Ve bence Angel 4. sezon yani şu an izlediğimiz sezon bitmeliydi. Süper yerde brakıolar izliceksiniz haftaya.
niyekine dizi oyle bir bitiyorki okudugum kadariyla "LAN LAN" nidalariyla izlenilecek bir dizi finali var (ha 4. sezon finali cok daha sakin tabii, dizi finalindeki seyirciyi got edip birakma politikasini izlememisler, o bakimdan tercihini anlayabilirim o ayri)

5. sezonun sadece finalini izledim. Yorum yapmamam lazm o yüzden. Yani "OHA" oluosunuz ama yinede gözden geçirince 4. sezon buffy ile birlikte bitseydi hiç sırıtmazdı.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

ha siritmazdi onda haklisin. zaten bu 4. sezonun finalini (5. sezonun olup olmayacagi o sirada kesin olmadigindan) hem series final hem de (eger dizi devam ederse diye) 5. sezon pilotu havasinda yazmislar biraz okuduguma gore. Cift yonlu bi bolum o bakimdan. Sonucta 5. sezona devam ediyor falan biliosun gerisini zaten.

bi de insanlar buffy'nin bittigine nie inanmiolar onu anlamadim hehe[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

[Bu mesaj HellHound tarafından 18 Temmuz 2004 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 18 Temmuz 2004 22:12 tarihinde demiş ki:
said:
HellHound, 18 Temmuz 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
niyekine dizi oyle bir bitiyorki okudugum kadariyla "LAN LAN" nidalariyla izlenilecek bir dizi finali var (ha 4. sezon finali cok daha sakin tabii, dizi finalindeki seyirciyi got edip birakma politikasini izlememisler, o bakimdan tercihini anlayabilirim o ayri)

5. sezonun sadece finalini izledim. Yorum yapmamam lazm o yüzden. Yani "OHA" oluosunuz ama yinede gözden geçirince 4. sezon buffy ile birlikte bitseydi hiç sırıtmazdı.

sadece şunu söylermisin?

5. sezon Angel' da Spike olacakmı?[signature][hline]çiptek: nbr? öff ya cok sıkıldım konusucak kimse yoktu geldiin ii oldu..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...