Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 Polo GTI

Esh

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
ya 7 ileri dsg nin kaldiracagi max guc 250nm deniyordu. abt chip cikinca guvenim tazelendi, zira garantili olarak yaptirilabildigine gore, demek ki dsgnin sorun cikartma olasiligi cok az, ya da yok.

yoksa revo falan 4-5 ay once cikartmi$ti yani. $imdi gidip gonul rahatligiyla revoda ciplettirebilirim =P

roccoda 6 ileri degil mi dsg?
Sosyal ağlarda paylaş

yok yahu aynı 7 ileri kuru dsg, 1 bucuk seneden fazla oldu nerdeyse abtnin chipi cikali scirocco icin.

ama ben gene de revodan tırsıyorum biraz, abt icin de araca bi sikinti olunca yazilimi silip almanyaya yolluyomus dogus diye bi duyum vardi.
yani garantisi sadece dogusun o sikintiyi almanyaya yedirecegi konusunda, yoksa araca bisey olmayacagi konusunda degil anladigim kadariyla.

feci pahali bi de abt :S 2200 lira falandi. revo 900 superchips 900
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bugun uzun yol yaptım 2. defa. bu sefer dsg yi spor moda alıp oynadım. baya iyi ya ara hızlanmalar falan. arac sollamak baya rahat. cok eglenceli.

40 litre 637km yol yaptı. 250 si falan şehir içi, uzun yolu ise hız limitörlü 90 100 arası ayagı gaza degmeden kullandım.

cesme otobanında hız denemesi yaptım 6. viteste 205 falan gordu, 7de 225 e ulaşırdı heralde.

sanki daha az yakmaya başladı gibi.. bi de komik bi olay var. araba spor modda motorun sesini arac icine veriyomuş. golf gti ve golf R da da var aynı ilginç durum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...