Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mac Mini

kgns

Öne çıkan mesajlar

işten iphone app development konusunda bilgi kazanmamız için, evde hobi olarak takılmak için birer Mac Mini tahsis edilecek de, bu alet ile beraber kullanmam gereken şeyler nedir diye soracaktım.

normal PC'de kullandığımız PS/2 mouse & klavye ile, DVI/HDMI girişi olan 22" monitörümle kullanabilir miyim? yoksa illa apple klavye apple mouse mu istiyor? bilen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Mac Mini sitesini gezerken şöyle birşey gördüm:

İnanılmaz derecede uyumlu bir bilgisayar
Sahip olduğunuz aygıtların neredeyse tümünü Mac mini ile kullanabilirsiniz. Kendi ekranınızı, klavyenizi, farenizi takın ve Mac mini'yi açin. Hepsi sorunsuzca birlikte çalışır. Çevre birimlerini başka bir masaüstü bilgisayarla bile paylaşabilirsiniz. Bu Mac mini'deki mükemmel özelliklerden biridir. Hemen her tür aygıtla birlikte kullanabilir ve eşleştirebilirsiniz.

Arkadaki girişlere/çıkışlara baktım. Görüntü olarak HDMI çıkış buldum, PS/2 göremedim ama USB taktım mı çalışır sanki.

Magic Mouse nasıl birşey?
Sosyal ağlarda paylaş

abi magic mousela cidden calısabilen varmı?

2 saat kullandım, öldüm sakatlandım, hani multi touchı kullanmakayada calısmadım bildiğin mouse'u ttumak canımı acıttı.

onun dısıda hayır her usb mouse calısyo macte,mesela logithecin bazı mouseları calısıyo bazıları calısmıyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...