Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burçlar..

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

CoCa123 said:

istediğin kadar lord ol, baştacı ol, çok çalış tanrı ol :D ilkel sallamaz ki bunu

okduğunu anlayamıyorsun değil mi?

dasaaa said:

ben de meme burcu aradım.

yokmuş

KAPLAN BURCU OLDUM!

sen de LORD BURCU olsana LORDUM!
bak ne güzel oldu

SEN DE olarak yazılan kısımda hitap edilen kişi Seele.. o LORD BURCU olsun dedim. güzel oldu hem. alır bi ford olur hemen lord
olması da kolay.

said:
Chupacabra burcu

bunu sevdim bana böle burçlarla gelin.
bi ara Chupacabra burcunun gizemli, tehlikeli ve dişli özellikleri hakkında içerik yazayım ben
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bir prof derdi ki: Siz doğdunuzda sizi doğurtan doktorun, takım yıldızından daha fazla etkisi olur üzerinizde....=)r^2 ile ters orantılı ya :P

Ayrıca Stelleriumda açıp bakmıştık, 2000 yıl önce falan güneşin arkasında kalan takım yıldızı Zodiak deniyordu sanırım, bugün bizim burçlarla birebir örtüşüyor, ve bugüne baktığımızda mayıs örneğin, boğa yerine başka bir takım yıldızı var, kaymış.O yüzden burçlara inanmak saçma geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle deme lan insan ilişkilerinde başarımın bir kısmını burçlara borçluyum, doğum tarihini bildiğim insanlar hakkında tanışmadan öce bilgi sahibi oluyorum. neyi sever, neye takar, ne drsem ifrit olur huyuna suyuna nasıl gidilir kabaca kafamda toplayabiliyorum

sadece 2 kişide tutmadı o da standart sapmadır en nihayetinde
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

öyle deme lan insan ilişkilerinde başarımın bir kısmını burçlara borçluyum, doğum tarihini bildiğim insanlar hakkında tanışmadan öce bilgi sahibi oluyorum. neyi sever, neye takar, ne drsem ifrit olur huyuna suyuna nasıl gidilir kabaca kafamda toplayabiliyorum

ben de göğüs büyüklüğünden karakter tahlili yapabiliyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

dasaaa said:

burcunu beğendin mi sen onu söyle Seele.
Bak Lord burcunu sevmezsen seni SELE ZEYTİNİ burcu yaparım. öle tuzlu tuzlu oturursun.

abi ben atli bisi ariyorum. Lord olursam fakir patiler gelip. Lordum 1k diyebilir. Ha cok aclarsa pasta yesinler !!!

Traci Lord burcu?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

@zeper:

teşekkürler mantıklı açıklama için.

ama hâlâ chupacabra burcu olabilirsin. dokturunun adı samet olanlar chupacabra burcudur çünkü.

o kesin canım, ben açık ara Chupacabrayım...Hem fala inanma falsız da kalma.er hafta bakarım gazeteye, ne diyor chubakrablar için...hatta bir gidip bakayım, bayramda para görünüyor mu??
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

BabacumMostors said:

o en basiti ya

görüşmeye devam edilecekler
görüşülmeye devam edilmeyecekler

mmmmppphhhh
Sosyal ağlarda paylaş

CoCa123 said:

küçümsemek, hakir görmek otoritenin ilk kuralıdır ki zaten. bu da hırs demek. :D:D esprilerde bile inanılmaz bi hırs enerjisi dönüyo topikte. ha, gerçekten de ilkel bi adam aşağılanmaya aldırmaz ki, istediğin kadar aşağıla :D

çok gülen adam suratı da sinirlenmek demek.good good let the anger flow through you.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

dasaaa said:

BabacumMostors said:

o en basiti ya

görüşmeye devam edilecekler
görüşülmeye devam edilmeyecekler

mmmmppphhhh

seviyorum seni lan! gelince kesin görüşmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...