Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burçlar..

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

ne iyi lan. bilim geldi de burçlardan kurtulduk.

yoksa düşünsene kurtulamadığımızı "bilim adamlaru yaptıkları açıklamada evrenin daimi genişlemesi ile birlikte burçların üzerimizdeki etkisinin kalktığını açıkladılar" falan tarzı eğreti şeyler olurdu.

hakikaten saçmalık lan burçlar.
millet barnum etkisi üzerinden para kazanıyor. tek sebebi de insanların genelinin aptal olması.
Sosyal ağlarda paylaş

ne alakası var abi, oyun gibi düşün. bi de herşeyi şimdinin gündelik yaşamına göre kurgulama. sc2 oynarken, izlerken bile zevk almıyomusun. yani, öyle. git paranla zevk al demek, üstteki söylediğim şeyi olumluyo işte. geçim sıkıntın varsa, ara sıra para harcayabilcen zevklerine. çok paran varsa belki daha çok. onun dısında yine hep çalısmak, nesnellik, stres, sürekli hırs
Sosyal ağlarda paylaş

valla dünyada nesnel olmayan adamların sayısı %80 falandır.

bu adamların bi arada yaşayamamalarının getirdiği şeylerden birisi de hırstır. burçlara inanan, limbik sistem üstüne kafası çalışan ilkel ve yeryüzünden silinmesi gereken dangalağımız iş yerindeki diğer elemanı çekemez. hırs yapar.

nesnel düşünebilen üstün insan sadece işini yapar.

ama %20lik bi sayıda kaldıkları için etkilerini fazla göremezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

CoCa123 said:

bu da böyle gitmiyo ki, insanlar bunalıyo çünkü. kendilerine siyasi partilere üye olmaya, futbol fanı olmaya falan filan zorluyolar. veya kumar oynuyolar. zevki artırmak için paraya sahip olma mantığı. bu daha mı mantıklı, daha mı zevkli

partilere falan gireyim mi demiştim ama girmemiştim. iyi olmuş girdiğin. üstteki oranla seçim oranlarını karşılaştırabilirsiniz pekala.

üstün insanların sayısının arttığı, çok daha muhteşem ve bu yukarıda dediğin "bullshit" şeylere entegre olmayan, burç gibi saçmalıklara inanmayan bir gelecek insan ırkı dileğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

ilkel insan niye hırs yapsın ki, adı üstünde ilkel. ilkel kalır, takılır öyle, doğa falan. bahsettiğin diğer eleman esas hırs yapar, hatta üstün insan diyomuş örnek 1 de görüldüğü gibi kendine. ne kadar üstün olmak istiyosa olsun, ilkel insan bunu sallamaz ki. bi de iş yerinden ve işinden baya mutlusun sanırım, senin için iyi bak bu. d.n: bullshit, hiçbişeye üye değilim, merak ediyosan, hiçbirşeye fanatik de değilim
Sosyal ağlarda paylaş

sen ilkelliği bilmiyosun ki o zaman, bahsettiğin gayet medeni insan prototipi. medeniyet, hırsı ve otorite isteğini körüklemiştir zaten. kızı kapma dediğin şey de hırstır, daha çok para kazanma dediğin şey de hırstır, üst insan dediğin şey sadece hırstan oluşur zaten
Sosyal ağlarda paylaş

LORD BURCU:
25ekim'in perşembe gününe geldiği günlerde doğanlar LORD BURCUDUR. Lord burçları başarılı, etkileyici ancak çekingen bir mizaca sahiptirler. Yüksek kazançlı işlerde çalışmaları sıklıkla görülür. Buna rağmen altında çalışanlara karşı sevecendirler. Fakat hataları kolayca affetmezler. Gerektiğinde cezada kati ve adaletli olabilirler. Dilencilere karşı sıcak ancak mesafelidir, gold pls diyenden goldu eksik etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaa kaplan burcuyum diyorsa kaplan burcudur

ben babacum burcuyum ama kova burcunun genel özelliklerini taşıyorum, dışarıdan bakan biri burçlarla da ilgileniyorsa cart diye "kovasın sen" diyebiliyor

ha geçende ben de bir arakldaşıma "sen kesin terazisin olum insan bu kadar terazi olamaz" dedim tuttu

bigbang öncesini açıklayamamamız gibi bir şey bu, evrende bir enerji dalgalanması var ve bunun yol haritasını yılızlardan oluşan bir koordinat verisiyle eşleştirebiliyoruz ama şu da var ki evrenin halen hareket halinde olması bizim sabitleştirilmiş genellemelerimizi bozuyor mesela bugün 12 değil 13 genelleme vardır sonuncusu yılan burcu diye atfedilir

80 lerde doğan birinin yılan burcu olma şansı yok mesela

genellemeler fikir verir, kullanabilene
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...