Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Babacum'un özel dipnotları (b.b.d kulağınıza küpe olsun)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

200401

"İçimdeki derin aşk"ı kalbimin derinliklerine gömmeye karar verdim;
Cenazesi "Son yolculuk Camii"nde kılınacak ikindi namazı sonrasında "Bir zamanlar buralar hep aşktı" mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet bana da sabır versin...

Sahibi, Kendisi, Aşksızı, Aşk sızısı.

Not: Çelenk yerine sevginizden bir demet yollamanız daha makbul geçer.

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 21 January 2004 23:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çorbaya tuz katayım babacum izninle,yemekte benimde tadım ola senden yana..

"Ele çok yüz verme güle gider
Güle çok yüz verme ele gider"..

"Acılar,ağlamakla çözülürse,ağlamadan acı nasıl olur?"[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

200301
Aşk ilişkisi, iktisadi ilişki gibidir. İktisadi ilişki; iki kişi arasında birbirlerinde karşılıklı bulunan ve ihtiyaç duydukları menkullerin her iki tarafında memnuniyeti doğrultusunda yine karşılıklı olarak değiş tokuş edilmesidir.

Yukarıdaki tanımda "İktisadi ilişki" yerine "Aşk ilişkisi", "menkul" yerine de "sevgi" koyun. İki cümle arasında ne kadar benzerlik olduğunu göreceksiniz.

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 24 January 2004 03:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Güle bakarken,bir damla ağlamaktır,uzanamayınca..O gülü koparmadan uzaktan ağlayarakta olsa seyretmektir..Sessizce rüzgarda yapraklarının dalgalanmasını izlemektir..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Umutlarımı yok etmeye çalış..Yenileri gelir..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
falla bu senin babacugunun dip notları iyimiş gene eger bunlarsa.benim babamın kulagıma küpe yaptıgım tek sözü(oda onun degil galiba ata sözü)azimle s..........çan taşı delermiş lafıdır.bilmiyorum onun mu bu söz yoksa ata sözümü bilemem falla ilk ondan duymustum tek bana söledigi sözüde bu olmustu zaten.[signature][hline]darkness_dream
Sosyal ağlarda paylaş

babacum her zamanki gibi derinden döktürmüş,ben bu adamın yazılarını sözlerini sevivyorum,maden öyle birde benden

İnsan acıyıda,tatlıyıda kendi hazırlar kendi yer,değişen sadece hangi malzemeleri seçeceğidir.[signature][hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yazıların her hakkı saklıdır.. saklanmayan sobedir..
-Anonimsel

(alakasız sitelere takılan arkadaşlar sanmayın ki benim haberim olmuyor. madem arak yapıyorsunuz bari altına "O.İldeniz'den alıntıdır" diye yazınd a ayıp olmasın bari)[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 26 Ağustos 2004 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lol darkness :)

babacum un özel dippas sosu
babacum un gadget bacakları

açmışın konuyu 1 satır yazıp bırakmışsın, konu açtıysan tipitip in karikatüründen edebi olarak bi farkı olsun bence..[signature][hline] i luv guyz where would they be wifout us gals???
Still in the Garden Of Eden you gullible b****.
dra : yenge yap gel diosun da 0.5lt su ismarliim desen 1.29$
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...