Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civ 3 Conquest CD'si TR'ye Geldi Mi? Alan Var Mı?

Deedstyger

Öne çıkan mesajlar

bende vermiyor iste herkesin bildigi bir teknoloji bende bulmuyor kendisi :) belli bir cag icin mi gecerli bu yoksa ? oyun boyunca mi.?
diger sorumda hani map trade yapiliyorya world map terittory map falan. ben onu cok gec yapamya basliyorum onun nedeni ne nasil daha erken yapmaya baslayabilirim.

[Bu mesaj -Mix- tarafından 16 Mayıs 2004 14:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon ben birşey sorucaktım.Bende Civ3 var fakat herhangi bir yerinde "Conquest" yazmıyor.Ayrıca yamasını indirdim oda çalışmadı sanırım benimkisi farklı bişey, ayrıca anladığım kadarıyla bende 40 tane ırkta yok :) Sanırım benimki Conquest değil dimi?
Bide acaba Civ3 Conquest kaç cd acaba birisi söyleyebilir mi netten indiricemde...[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

Conquest'i yeni aldim... civ1 zamanindan beri 12 senedir tam bir civ fanatigiyim... yeni zorluk seviyeleri gelmis galiba ama daha oynama firsatim olmadi. Normalde Empereor oynuyordum civ3 ve PTW de. Son zamanlarda buyuk ihtimalle kazanmaya baslamistim. Ama Deity de yanlis hatirlamiyorsam hic kazanamadim ve teorik olarak kazanmak pek mumkun gorunmuyodu. Simdi Deity den sonra da bir zorluk var once de galiba. Empereor ve sonrasi zorluk seviyelerinde oynayan varsa kiyaslayabilir mi Conquest oncesi ile rica etsem? Ona göre baslayayim oyuna:)

Bu arada science leader gibi birsey duydum... o nedir? ne yapar direk teknoloji mi bulur:) yada army benzeri bir yapilanma mi saglar? ay heyecanlandim aksam olsa da eve gidip oynasam...[signature][hline]Somewhere in the mighty battlefield
a man becomes a hero
and a hero becomes a King!
Sosyal ağlarda paylaş

Scientific Leader' ı iki iş için kullanabilirsiniz. Ya bir şehirdeki üretimi hızlandırmak için (genellikle great wonder yapımı için hurry production özelliğini kullanırsınız bir turnde wonder ı bitirir), ya da 20 turn bilimi arttırır ancak bu özellik buglı ve bir işe yaramıyor. Dolayısıyla üretimi hızlandırmakta kullanın.

Emperor' dan sonra üç zorluk seviyesi var. Demi-god, Deity ve Sid. Şu an ben demi-god deniyorum ama ilk oyunum pek parlak gitmiyor ancak sonuna kadar oynacağım. Sonuçta kazandığınız oyundan çok kaybettiğiniz oyundan ders alıyorsunuz. ;)

Civfanatics' te Sid' de başarılı olmuş insanlar var. Hatta 80K :-O skor ile rekor kıran birisi bile var. Eğer İngilizce biliyorsan www.civfanatics.com gerçekten çok şey öğrenebileceğin ve forumlarında yardım bulabileceğin bir yer. Tavsiye ederim.

Bu arada bu konuda 200. post oldu.
:tebrikz: :)[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz

[Bu mesaj Baalzebul tarafından 26 Mayıs 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Baalzebul tarafından 26 Mayıs 2004 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence empereordan sonrasini oynamak anlamli degil bircok kisi icin; ben deneyebilirim o ayri tabi:) ilk bir deneme oyunu oynad1m gecen aksam hatirlamak icin ee ne de olsa 1-2 yil oldu civ oynamayali. Neyse simdi basladim adam gibi empereorda oynamaya fena gitmiyo. Ama sid seviyes,inde oynamayi hayal edemiyorum insan evladinin isi degil gibi gozukuyo bana... Ottoman sectik bakalim hayirlisi:)

Bi de great library yapmadan oynamayi denicem bu sefer bakalim nasil olacak... dünya tek ada çikti sansa large haritada diplomasi ile halloluyo gibi hersey;)

bu arada bendeki oyun orjinal deil ve orjinal olmayan oyunlarda patch'ler çalismiyo. patch için kirilmis bir dosya da yok sanirsam ( nette bulamadigima gore yoktur diyrum ). Patch icin crack goren duyan indiren kullanan olursa bi zahmet buraya yaziversin...[signature][hline]Somewhere in the mighty battlefield
a man becomes a hero
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baalzebul, 12 Ocak 2004 15:55 tarihinde demiş ki:
Dün akşam ilk defa OCC(one city challenge) yaptım. Bilmeyenler için OCC' de sadece tek bir şehir kurabiliyorsun. Bir şekilde başka bir şehir eline geçerse onu terketmek ya da yoketmek zorundasın. En muhtemel kazanma yöntemi kültür zaferi. Gerçekten ilginç bir oyun oldu. Osmanlılarla resmen hayatta kalma mücadelesi verdim ve yaklaşık üç saatlik bir oyundan sonra kültür zaferiyle kazandım. Denemeyenler için tavsiyem kesinlikle oynayın, hatta kazanana kadar oynayın. Çünkü diplomasi ve ticaret konusunda çok öğretici oluyor, zaten elinizdeki tek silahta onlar.

bu occ nerde yaw ben bulamadim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Dur anlatalım. Simdi ürettiğin her unite sana turn başına (1g per turn) paraya patlar kira verirsin yani, ama yönetim biçimine bağlı olarak her şehir belli sayıdaki uniteye destek çıkar. Despotizmde her şehir dört uniteye beleş bakar, fasizm ve kömünizmde bu town için 4 unite, city için 7 unite, metropol için 10 unitedir. Bu şekilde fasizmdeyken çok fazla unite üretip onlara bir kira vermezsin. Demokraside ise şehirler uniteleri desteklemez. Republic de town 1 uniteyi, city 3 uniteyi metropol 4 uniteyi destekler ama unite sayısı şehirlerin desteklediği unite sayısını geçerse bu sefer desteklenmeyen unite başına 2 altın veririsin bir turn için. budur yani...:)
Sosyal ağlarda paylaş

Demokrasi rulz... Ottoman rulz... Sipahi rulz...

ilk deneme oyunumdan sonra basladigim empereor oyunu basari ile ilerliyor. Kazandim gibi birsey... is guc falan oldugundan yavas yavas oynuyoruz ama keyifli oluyo...[signature][hline]Somewhere in the mighty battlefield
a man becomes a hero
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...