Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fare

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

elikanliadam said:

un ve alçıyı karıştır şüphelendiğin yerlere dök acık kötü bi ölüm olsa gerek ama fareler karışımı yalıyorlar alçı sertleşip hayvanları heykelleştiriyor patır patır dökülüyorlar. şimdiye kadar bulunduğum yerlerde hep böyle kurtuldular

heykel diye saklarsın sonrada.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorlag said:

elikanliadam said:

un ve alçıyı karıştır şüphelendiğin yerlere dök acık kötü bi ölüm olsa gerek ama fareler karışımı yalıyorlar alçı sertleşip hayvanları heykelleştiriyor patır patır dökülüyorlar. şimdiye kadar bulunduğum yerlerde hep böyle kurtuldular

heykel diye saklarsın sonrada.

evet içi doldurulmuş hayvan niyetine olabilir tabii neden olmasın ilginç bir dekorasyon malzemesi
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kafasının geçtiği yeri abi, kafasının büyüklüğünün bile yarısından geçti gözümün önünde
ya ben öldürmek de istemiyorum hani
can almak hoş birşey değil
öyle alçı falan çok vahşice geliyor da, ha yapışkan çok mu insani, değil.
Hayır yeğenim var 1.5 yaşında falan, geliyor ara sıra, e düşüyor kalkıyor elini ağzına sokuyor falan, mahlukatın tüm mikrobunü alacak çocuk, ondan korkuyoruz
bide bitmiyor yani, 4. iste bu akşamki
apartmanı ilaçlamak şart
tabi apartman dediğim 33 daire, mutabakat sağlayana kadar krallığını kurar zaten fareler
Sosyal ağlarda paylaş

benim 2-3 tane fare öldürmüşlüğüm var şöyle ki;

yanına bir kişi daha alıyosun, önce fareyi saklandığı yerden çıkartıyor, sonra süpürge ile duvara veya başka biyere doğru bastırıp süpürge ile sıkıştırıyor maktülü;

sen de eline aldığın sert bir cisimle ( uzun sopa gibi bişey ) kafasına kafasına vuracaksın, ozaman ölüyolar.

öldükten sonra yerde kan olabilir, artık çamaşır suyu ile girişeceksin ona da yapacak bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

forçen said:

benim 2-3 tane fare öldürmüşlüğüm var şöyle ki;

yanına bir kişi daha alıyosun, önce fareyi saklandığı yerden çıkartıyor, sonra süpürge ile duvara veya başka biyere doğru bastırıp süpürge ile sıkıştırıyor maktülü;

sen de eline aldığın sert bir cisimle ( uzun sopa gibi bişey ) kafasına kafasına vuracaksın, ozaman ölüyolar.

öldükten sonra yerde kan olabilir, artık çamaşır suyu ile girişeceksin ona da yapacak bişey yok.

ben bu kadar vahşeti "god of war" da görmedim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...