Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilinçaltım

tunca

Öne çıkan mesajlar

şöle bi sahne vardı:
lost roomdayım, beni ihtiyacım olan yere götür diyip kapıyı açıyorum. bahçe gibi bi yerde cuddy var ve elinde harry potterdakli gibi wandlar olan çocuklar abra kadabra falan bişiler diyip büyü kasıolar. bi tanesi rüzgar çıkarma büyüsü yapıyo ben de onu izleyip öğrenmeye çalışıyorum. büyüyü öğrenirken çocuun ettiği lafı düzgün telaffuz etmezsen hiç bişi olmuyo, tek olay wandı sallayıp o lafı söylemek, bunu farkediyorum ne saçma lan böyle büyü mü olur, büyü dediğin insanın içinden gelicek diyorum. neyse böyle büyü de hiç yoktan iyidir diyip öğreniyorum. sonra cuddynin eteğini açıyorum rüzgar büyüsüyle, meğerse gregory house mışım.
Sosyal ağlarda paylaş

bilinçaltım scrubs'daki gibi çalışıyor.

input->benzetme->geyik->output

şeklinde bi çalışması var hatta

misal xunn'un mahkeme konusunu alakasız başlıklardan birinde konuşulurken birisi "olm içerde dayanamazsın sen!" tarzı bişiler diyor.

input:"olm içerde dayanamazsın sen!"
benzetme: amerikan filmlerindeki "senin gibi tatlı çocuklara ne yaparlar biliyor musun?" lafı
geyik: saçmalama..
output: bi grup amerikan filminden fırlamış, yampirik tipli mahkum içeri girer girmez xunn'un etrafını sarar ve asker uğurlaması gibi yukarı atarkene "en büyük mahkum bizim mahkum" derler.. eleman viiiiiiiiii diye sevinmektedir.
demek ki böle de yapılabilir

berbat çalışıyor olm bilinçaltım.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bilinçaltım scrubs'daki gibi çalışıyor.

input->benzetme->geyik->output

şeklinde bi çalışması var hatta

misal xunn'un mahkeme konusunu alakasız başlıklardan birinde konuşulurken birisi "olm içerde dayanamazsın sen!" tarzı bişiler diyor.

input:"olm içerde dayanamazsın sen!"
benzetme: amerikan filmlerindeki "senin gibi tatlı çocuklara ne yaparlar biliyor musun?" lafı
geyik: saçmalama..
output: bi grup amerikan filminden fırlamış, yampirik tipli mahkum içeri girer girmez xunn'un etrafını sarar ve asker uğurlaması gibi yukarı atarkene "en büyük mahkum bizim mahkum" derler.. eleman viiiiiiiiii diye sevinmektedir.
demek ki böle de yapılabilir

berbat çalışıyor olm bilinçaltım.

dostum senin bilinçaltın alt üst olmuş. bu durumda senin yaşadığın durumlar bilinçüstü bir sıkıntıdan kaynaklı gerek zaruriyetindedir olmalı.

ayrıca tunca'nın rüyası da gerçekten çok komik. anlattığı şekilde rüya gören birisi ormanda perilerle yaşıyor desem kim itiraz edebilir?

ben en son gördüğüm rüyada astronottum. ateşlemeden 20 saniye önce uçuş iptal oldu, son gördüğümde mekikten küfür ede ede iniyordum. talihsiz bir andı, belki de uzaya gidecektim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...