Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Websitem:)

Chemical

Öne çıkan mesajlar

adam gibi siteyi tamamlanmadan koymasaydın buraya madem doğru düzgün yapmiosun insanların eleştrilerinede katlanmayı bil yada yapma site falan.

ha diosun yanlış yere açiorum bilerek yanlış yere açiosun nede olsa herkez konu dışına bakar dimi?[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

menü olayı güzel olmuş
ama menüyü biraz aşağıya kaydırırsan şu elektronik devre hedesi görünür daha güzel olur
(hatta orayı biraz değiştirip kablolar menüye bağlıymış gibi falan yapabilirsin ben ypamıştım öle bişi bi ara güzel olmuştu yani)
[signature][hline]Konya Rock Platformu

[Bu mesaj EagleEye tarafından 28 Ağustos 2004 01:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Crim geçen bir duyuru yaptım ama forum a yazmadım. Eğer düzgün bir site yaparsan sponsor olurum. Yasadışı materyal içermemesi önemli.

Eğer istersen icq yu fln biliyorsun zaten.

Bu arada menu biraz daha büyük olmalı bence. 1024 te bil ufacık göründü gözüme.[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

ehe bende diom crim bole bi site yapmazdi die. nickleri okurken beynim hata yapti sanirim :P :)

neyse ayni teklif senin icinde gecerli
yada herhangi biri icin .. eheh[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

walla güsel olmuş da bir yerden sonra baydı be, bünye devam etmeyi kabullenemedi

x tuşuna gitti direkt imleç[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...