Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drizzt vs Entreri video

Elandoriel

Öne çıkan mesajlar

yok abi, kimse kimseyi oynamıcak bi kere, çünkü öle bi proje yok, ilk çekilck film o da çekilirse dragonlance'e gelir, drizzt fanı olarak tüm araştrmalarıma rağmen bi çalışma bile yok..

saygılarımla..[signature][hline]Spirit
It is the hero's strength, and the
mother's resilience, and the
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben istemiyorum da yapmalarını, benim gibi drizzt'e yıllarını vermiş adamlar duruken :lol: yeni yetmeler "şöyle bi karakter varmış" falan die dolaşşaklar etrafta, Lotr'da çok başına geldi herkesin çünkü, özenti tipler yüzüklerle dolaşmaya başladı falan...

saygılarımla...[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

cekileyecekse düzgün apra yatirilmali arkadaslar
en az Lotr tadinda kivaminda olmali

Dungeons and Dragon gibi
Xena kusagının uzantısı cekilirse
keserim...

Ki Strum u En güzel ben oynarım :P[signature][hline]"To imagine is everything, to know is nothing at all."
-Anatole France, "The Crime of Sylvester Bernard", 1881
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Golge-i_Khan, 27 Ağustos 2004 22:25 tarihinde demiş ki:
gercek olmama ihitmali yüksek lotr muhabbeti:

Sinema dan cıkılmakta
insanalr oalyın atmosferinde
2 tip konusuyor

"abi bunun kitabını da yazmışlar"

hehehehhe, kırıldım ekran başında...

saygılarımla..[signature][hline]Spirit
poor man's armour
Sosyal ağlarda paylaş

Bence gerçektir. Var öyle mallar piyasada. İlk filmden bir hafta sonra sınfıtan arkadaşlar gelmişti tepeme. "Laan. Aynı senin kitapalr gibi. Eee bunuda yazmışlardır herhalde. Film tuttu baksana" modunda.
Bu arada DL filmi çekilecekse Caramon rolüne adayım. Hani birazda kız peşinde koşsam Caramon olacam ama :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

filmi yaparlarsa berbat olur.
hele samuel jackson falan.. iyi adam ama böle bi film için olmaz.. yani böle bi film zaten olmaz olmamalı. Drizzt özenti "frp olucam abiciler"e madara olur. yani kötü olur sonucunu düşünmek bile istemem böle bi filmin[signature][hline]Guitarist Orc Chief
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

yo bence çok da güzel olur, lotr çekildi diye şikayet edeniniz oldu mu? arada çıkan mallardan size ne? hevesle izledim/izliyorum şahsen lotr'u. fakat benim merka ettiğim underdark'ı nasıl filme koyacaklar? sonuçta zifiri karanlık.. nasıl göreceğiz içerisini?[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 28 Ağustos 2004 00:49 tarihinde demiş ki:
yo bence çok da güzel olur, lotr çekildi diye şikayet edeniniz oldu mu? arada çıkan mallardan size ne? hevesle izledim/izliyorum şahsen lotr'u. fakat benim merka ettiğim underdark'ı nasıl filme koyacaklar? sonuçta zifiri karanlık.. nasıl göreceğiz içerisini?

eheh bende hep bole dusunurdum kitabı okurken ln filmi cekilsede olmaski underdarkı nası cekcekler derdim icimden :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonus, 27 Ağustos 2004 21:50 tarihinde demiş ki:
Zaknafein'i Mace Windu'yu oynayan adam oynıcakmış diye duymuştum ben
Icewind dale da zaknafein varmıydı ?
dark elf üçlemesinde vardı[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StRencher, 27 Ağustos 2004 22:58 tarihinde demiş ki:
En iyisi trailer project gibi amatör ya da underground bir film çekilmesi. Böylece sadece internetten fanları ulaşır özentiler ulaşamaz

özentilerin ulaşması niye bu kadar rahatsız ediyo sizi anlamıyorum
dalganı geçersin eğlenirsinde nolcakki onlar izleyince kalitesimi düştü şimdi LoTR in ?[signature][hline]Ghost1989, 10 Aralık 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
HACKED BY PROCAST HACKING TEAM

[Bu mesaj Proxa tarafından 28 Ağustos 2004 09:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında geniş kitlelere ulaşması iyi bile olabilir.
Sonuçta bizim tapınağımızda dua edenler dinimize küfür edemez.

(söz alıntıdır ama şimdi unuttum nerden olduğunu.:))[signature][hline]Caramon-Kadınlar,seksen yaşındayım ve onaltı yaşımda onları ne kadar anlıyorsam, şimdi de o kadar anlıyorum.
All hail The lord and master Foamy the Squirrel
]All hail the lord and master Foamy the Squirrel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...