Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HellBoy

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Walla bana da öle geldi hane Blade II de oynayan sakallı böle maymuna benzeyen bi adam warya O hell boy u oynuyo ehuehe adamın adını bılmıyoru m:P[signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
Diiceeyyy Tosbaaa Playlist!!!
1)Şappur Şuppur 2)Halayımız Bitmesin 3)Bebeem!(İbraam Daddlısens)
[b]Vampire Prince Terrordar - Level 30
AngeL Arena
Sosyal ağlarda paylaş

ßilmiyorum dikkat etmedim..[signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
[spo1=Paticik Antipatik ßirliği]Paticik Forumlarındaki Bireysel Silahlanma+Saçmalanma+Gereksizleşmeye HAYIR!!! Daha iyi bir paticik için elele:FRP_Master,Erutan,RaVeNa,Fransua,Neronn,_Dalamar_...
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

marvellin değil

şöyle söyliyeyim çizgi romandan en iyi uyarlanmış romana sadık kalınan film diyebilirim

ben de izledim beğendim filmi hatta 2006 da ikincisi de gelecek onu da bekliyorum

sinemaya gelsin sinemada da izlemek istiyorum

herkeze öneremem ama benim için güzel ve izlemeye değer bir film
yani en azından marvellin süprüntülerinden iyidir :)[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

konusu ne? cehennemden şeytan cocuk doğurup dünyayamı salıo? :P[signature][hline][spo1=Paticik Antipatik Birliği]Paticik Forumlarındaki Bireysel Silahlanma+Saçmalanma+Gereksizleşmeye HAYIR!!! Daha iyi bir paticik için elele:FRP_Master,Erutan,RaVeNa,Fransua,Ferrero,Neronn,_Dalamar_...
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...