Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabahlama

Dynun

Öne çıkan mesajlar

48 saate girdim uykusuzlukta bugün itibariyle bu gece bitiriyorum bu eylememi ve uyuycam çünkü sınavlarım bitti,...şimdi irade önemli bir kere,uyumayacağın konusunda kendine güven! gözlerin kapanır gibi olunca böyle, dersten elini ayağını çek başka bir şey yap,video seyret 10 dk lık falan,gül eğlen,buraya takıl ki zaten takılıyon:D,, internette gezin,evde dolan,camı aç oksijen girsin, hatta dışarı da çıkabilirsin 5 dakika falan.Bunları ara sıra yaparsan sık sık ama çok çok çalışmış olur ve uyumazsın,sadece kahve ile de olmaz, ekstra kafein almasılısn KOLA:)...Bir de hareketli müzikler dinle,ne tarz seviyrsun bilmiyorum ama dinlediğin müzikler sana gaz vermeli,Muse olabilir...kolay gelsin
Dynun said:

Selam.
ben hiç sabahlamadım bunca yıldır.
sınavdan önce erken falan kalktım hep sabah sağlam kafayla çalıştım sdfs
ama şimdi zamanım yetmicek. sabahlamam lazım.
kahve fayda etmiyo. nası yapıyosunuz abi
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Selam.

abi sınav 7deyse 3de mi kalkıp çalısıcan :D onun yeirne 7ye kdar çalısıp 9 da uyumak daha mantıklı degil mi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
beyler selam
sabahlamam lazım tavsiyeler plx :D
Dynun said:

Selam.

zeper said:

48 saate girdim uykusuzlukta bugün itibariyle bu gece bitiriyorum bu eylememi ve uyuycam çünkü sınavlarım bitti,...şimdi irade önemli bir kere,uyumayacağın konusunda kendine güven! gözlerin kapanır gibi olunca böyle, dersten elini ayağını çek başka bir şey yap,video seyret 10 dk lık falan,gül eğlen,buraya takıl ki zaten takılıyon:D,, internette gezin,evde dolan,camı aç oksijen girsin, hatta dışarı da çıkabilirsin 5 dakika falan.Bunları ara sıra yaparsan sık sık ama çok çok çalışmış olur ve uyumazsın,sadece kahve ile de olmaz, ekstra kafein almasılısn KOLA:)...Bir de hareketli müzikler dinle,ne tarz seviyrsun bilmiyorum ama dinlediğin müzikler sana gaz vermeli,Muse olabilir...kolay gelsin

Dynun said:

Selam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...