Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kayıp, Aranıyor: Debra Winger (Searching for Debra Winger)

Fransuxa

Öne çıkan mesajlar

Kayıp, Aranıyor: Debra Winger" Hollywood'un oldukça ilginç bir yanına ışık tutan enteresan bir belgesel. 80'lerin aranan oyuncularından olan Rosanna Arquette yönetmen koltuğuna oturuyor ve kendisiyle aynı dönemlerde, 'en çok aranan aktris listesi'nin üst sıralarında yer alan ve 3 kez Oscar'a aday gösterilen Debra Winger'ın nasıl olup da kısa bir süre sonra gözde düştüğünü sorguluyor. Sharon Stone'dan Meg Ryan'a, Jane Fonda'dan Charlotte Rampling'e, Melanie Griffiith'den Whoopi Goldberg'e Hollywood'a damgalarını vurmuş onlarca kadın oyuncunun tanıklığına başvuran Arquette, dışarıdan bakıldığında oldukça parlak yaşamlara sahip gibi gözüken starların içlerinde bulunduklar sistemi sorgulamalarını sağlıyor. Konuyu aktrislerin perspektifinden ele alsa da, "Kayıp, Aranıyor: Debra Winger" Hollywood üzerine yapılmış en gerçekçi film olarak da dikkat çekiyor.

Yukarıdaki yazı alıntıdır ...
Ama ben izledim çok güzel çok etkileyici bi film bugun gittim wallaha

Tepe Cinemaxx da[signature][hline]Dead Or Alive|GaLaTa§aRay|¤Mortal Kombat: Deadly Alliance¤
[spo1=Paticik Antipatik ßirliği]Paticik Forumlarındaki Bireysel Silahlanma+Saçmalanma+Gereksizleşmeye HAYIR!!! Daha iyi bir paticik için elele:FRP_Master,Erutan,RaVeNa,Fransua,Neronn,_Dalamar_...
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...