Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ben the bodyguard

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Tablet topicindeki gibi hararetli bi kavgaya girilmesin diye fazla uzatmak istemiyorum ama...

Bütün markaların bütün android telefon satışını topladın mı Apple'ın iPhone satışı kadar etmiyor. Gayette ellerine yüzlerine bulaştırdılar işte hazmedemiyorsunuz çünkü sizde hayal kırıklığı içindesiniz.

Bardağın boş tarafı kadar dolu tarafını göremiyorsun, sonra ben fanboylukla suçlanıyorum. Bildiğin adamı katil edecek bi adaletsizlik bu. iPhone'lar pek çok eksiğinin yanında öyle artılar sağlıyor ki insanlar eksiklerine aldırmıyor. Hiç bu açıdan düşündün mü?

Şunun gibi bi uygulama başka hangi akıllı telefonda var allahaşkına?

ya da şu kalitede bi oyun

Ya da neden bütün firmalar çıkardıkları yeni akıllı telefonlarda iPhone'u taklit etmek için bir tarafını yırtıyor?

Çünkü ortada tutulan ve gerçekten başarılı bir örnek var. Nedense bunu bir türlü hazmedemediniz. Her ay çerez gibi çıkan kore malı telefondan iPhone'u öldürecek diye medet umuyorsunuz.

Teknoloji anlamında hipsterlık yapmaktan öte değil sizinki. Siz kaybedersiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun üstünden daha önce de geçmiştik

dasaaa said:

Xanador said:

Yani benim Fanboy olmam bile Apple'ın başarısının bir göstergesidir =)

Şurda benim demagojilerimle, yalan yanlış iddialarımla, saçma sapan mantığımla uğraşmanızı sağlayacak kadar memnun kalmışım üründen düşünün.

Karşılığında da 1 kuruş aldığım yok Apple'dan =)

all fixed

Ben farkındayım herşeyin.

Çocuk gibi her fırsatta sataşanlara ise tokattan başka şey sökmez, onu bana sen göstereli çok oldu. Burda da tekrarlıyorsun...

Keşke satışa ikna edebilsem de senin gibi fikir babında yobaz insanlardan arındırabilsem burayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Birader benim dediklerimin somut kanıtları var ama, koyu Apple taraftarıysak nedeni belli.

siz ise kendi g**ünüzden uydurduğunuz şeylerle karşıma çıkıyorsunuz.

Tarafsız herkes kimin skalası ağır basıyor gayet farkında...

her küçük fırsatta iğnelemeye çalışmakta işte bu yobazlığınızın yarattığı kompleksin bir ürünü =)
Sosyal ağlarda paylaş

Orda dur işte.

iPhone'dan başka hiç bir Apple ürünü kullanmıyorum. iPod'u başarısız buluyorum, Macintosh'unda gerçek bi PC user ın ihtiyaçlarını karşılamadığını düşünüyorum.

Dünyanın %95 i PC kullanırken Mac çok daha iyi diyen adamdır marka bağımlısı.

ya da her apple ürününü savunan adama denir.

Neyse beni bırak, sen ne zaman fark edeceksin zavallılığını ona gelelim biraz da...
Sosyal ağlarda paylaş

valla biraz senin yerine oynadık be.. ama ters taraftan.. misal yazanların çoğu da aslında diğer markaların fanboy'u değiller. hatta hangi ürünün ne kriterlerle iyi kötü olarak değerlendirdiklerini güzel güzel açıkladılar vs.

kalkıp "ııh ayfon öle ama" deniliyorsa garip bi şekilde fanboyluk oluyor. diretilmesi de bağnazlık oluyor.

bu durumu zavallıca olarak nitelemen ise evet bak o çok doğru bişi
Sosyal ağlarda paylaş

fanboy
"ozellikle apple urunlerinin cevrisinde pervane gibi dolanan cesitlerinin oldukca bol oldugu sevimsiz genclerdir. kendilerini aldiklari urunlerle ozlestirdikleri, ve eksik kisiliklerini bu sekilde tamamlayabildikleri icin urune yoneltilen her hangi bir elestiriyi mantikli/mantiksiz olsun hakaret kabul ederler." said:

budur demişler....

ve sonra da
"muhattabinizin malligi sinir sisteminizde tahribat yaratabileceginden bu elemanlarla tartismaya girmekten kacinmak kendi akil sagliginiz acisindan faydali olacaktir." said:

demişler
Sosyal ağlarda paylaş

blackberryden sonra iphone 4 e geçtim. böyle bir huzur olamaz. 1 sene içinde 6 defa tamire yolladım aleti. 2 ayda bir ediyor nerdeyse.

öte yandan hepiniz aslında karşıdakini değil kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz.

o kadar para sayıp almış olduğunuz (ya da alacağınız) telefonun en iyisi olduğuna ikna olmaya ihtiyacınız var o yüzden bu kadar tartışıyosunuz ehaehu.

halbuki hepsini bi defa kullanırsın seçersin yani yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

stiv abimizin sizin kavga ettiğiniz her saniye daha çok ara kazanması çok komik bişey.

ayrıca iphone güzel ama bi alex değil. Birde hiçbir telefon 2 bin lira etmez. Başta fanboylar olmak üzere, üstte de belirtildiği gibi para verip aldığı ürünün en iyisi olduğunu duymak ve duyurmak isteyen kullanıcıların şişirmelerinden kaynaklanan bi fiyat artışı var sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

blackberryden sonra iphone 4 e geçtim. böyle bir huzur olamaz. 1 sene içinde 6 defa tamire yolladım aleti. 2 ayda bir ediyor nerdeyse.

öte yandan hepiniz aslında karşıdakini değil kendinizi ikna etmeye çalışıyorsunuz.

o kadar para sayıp almış olduğunuz (ya da alacağınız) telefonun en iyisi olduğuna ikna olmaya ihtiyacınız var o yüzden bu kadar tartışıyosunuz ehaehu.

halbuki hepsini bi defa kullanırsın seçersin yani yoksa.

1996 dan beri cep telefonu kullanıyorum. Motorola, Ericsson, Nokia, Panasonic, Samsung, Sony, Sony Ericsson, RIM, Apple...

Senede bir cep telefonu değiştirdim gibi birşey, baya telefon geçti yani elimden...

Şu an bi iPhone um var bi de Tag Heuer'im.

Ömrümde ilk telefonum iPhone olupta onu savunmuyorum yani size.

Ve yarın beni iPhone kadar memnun etmiş bir akıllı telefon çıksın piyasaya, bende ona geçerim.

Söylemeye çalıştığım şey bu zaten.

Buna da fanboy luk deniyorsa ama artık diyecek lafım yok cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...