Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut çalışanlar...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

said:
darkwingduck, 16 Ağustos 2004 01:12 tarihinde demiş ki:
sports internationala falan giden varmı body için. bu işi nefis yapıyolar. görevlilerine hap diyosun sana amino asit ve protein deposu toz içeceklerden en ucuza getiriyolar.. bazı eczanelerdede satılıyo bu tür şeyler yanlış hatırlamıyosam ama pahalıya geliyo

zararlı bi yanı varmı peki?[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu
O 55 bin sosisliden biri.

İçinde öyle umut taşı ki, onu senden kimse alamasın.
Gözlerin hep gülsün,mutlulugu hep sende arasınlar,
Ama onu kalbinde öyle sakla ki,
Gerçekden isteyen bulsun...

Sosyal ağlarda paylaş

gainfast türü şeylerin bir zararı yok ama haptan kastın stereoid felansa bilinçsiz alırsan ömründen yersin başka birşey değil.yaşın 30 larda değilse ve bi acelen yoksa extra şeylere baş vurma bence.onları yarışmaya katılanlar alıyo.3 sene yaptıysan zaten bu tip bilgileri duymuş olman lazım , 3 sene hiç bulaşmadıysan şimdide bulaşma derim.doğal yollardan hallet olayı , en önemli etken ise beslenme , doğru beslenme çalışmanın etkisini %100 arttırıyor.[signature][hline].....
Sosyal ağlarda paylaş

hiç bilmiyorum ama hap almak aklımdan geçmedi hem ben böle iyiyim.[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lixad, 16 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
bu tür yerlerin aylık üyelik ücreti ne kadar?.

yerine göre değişio ist de daha pağalı izmirde daha ucuz öle kaliteli yerler var dandik yerler var.[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu

Sosyal ağlarda paylaş

mesela izmirde sports international var.orda dolar bazında aylık 200 300 arası değişiio dolar tabi ama cok kaliteli yerr[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu

Sosyal ağlarda paylaş

bodye git izmirde dolu body yerleri var cok ucuz
ben 3 senedir yapıorum boyum=1,92 kilom 93 94 arası gidip geliyor bady herşeye iyi gelio hem gobek ertip hem forma sokuor hemde kas geliştiriyor.[signature][hline]yer=kadıkoy
mekan=sukru saracoglu
o 55 bin sosisliden biri
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_Fenerbahçe

Sosyal ağlarda paylaş

2 ayda falan şekle girmeye başlıyor vücut... Herkese öneriyorum fitness... Body değil de fitness çok lazım yani... Bir kere mutlu oluyor insan her gün eve gelip rahat rahat uyuyunca onu bırakın göbek eriyor yavaş yavaş, bir de bol bol zaman harcıyorsunuz bilg. başında göbek büyütmektense...[signature][hline]Ciim (8404949) Wrote:
olm asosyal adamın çevresi mi olur,
kendisi en iyi arkadaşı bi de hayali arkadaşı olur
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada doğruluğunu bilmediğim bir bilgiyi sizinle paylaşayım(anet haber grubundan c/p yaptım):
"alkol boş kaloridir direk yağa dönüşür enerji olarak kullanılmaz
fakat sanıldığı gibi alkol direk kalorisinden dolayı kilo yapmaz alkol
karaciğeri saptırır ve karaciğer erkekteki testosteronu ostrojene çevirir ve
yüksek ostrojende bel ve göğüs bölgelerinde yağlanmaya sebep olur yani
alkolun asıl kilo aldırma sebebi hormonaldir.artı yağlı kişilerdeki aromataz
denilen maddede yüksektir aromotazda testesteronu ostrojene çevirir.
testesteron erkeğin kas ve yağ oranınnı belirleyici bi unsurdur. dışardan
alındığında ise yüksek aromatazdan dolayı ostrojene çevrilir. "
Sosyal ağlarda paylaş

Size bildiğim kadarıyla şoyle açıklayayım

Çalışmadan 1 saat veya 45 dakka felan once fazla olmamak şartıyla makarna ,pilav veya tok tutması açısından haşlanmış patates ve benzeri yiyecekler yiyebiliriz . önemli : Ama sakın zeytin domates gibi kabuklu ve kabuğu zor eritilen maddeler yemeyin bunarrı eritmek guc olur.
Çalışmaya başlamadan once antreman yapıyoruz vucut ısınsın kaslar haraketlenmeye başlasın.Eğer antreman yapmassanız kaslarda yırtılma, kalbin aniden durması gibi felaketler başımıza gelmesin.
Antremanla açılışı yaptıktan sonra kas haraketlerine başlıyoruz kaslar yanana kadar çalışabilirsiniz tabi eğer yeterli derecede antreman yaptıysanız bu arada nefes almak da cok onemlidir. Mesela vucuda yuklenirken nefesinizi verin sonra alın örnek olarak dumbell i kaldırırken vucut zorlanır o zaman nefes veriyoruz indirirken de alıyoruz.Eğer çalışırken bunu yapmassak kalp durur aniden.
Neyse çalışmamız bitti diyelin ondan sonrada eve gidip harcadığımız karbonhidratların yerine yenilerini koyuyoruz ki çalıştıklarımız boşa gitmesin yoksa sıklaşan kaslar yeniden açılır ve eski haline doner. işte bunun için kaybettiğimiz karbonhidratları yerine koyacağız ki bunlarda yeni kaslarımız olsun

Benden bu kadar eğer hatalarım yanlışlarım veya eksiklerim varsa duzeltin seviniri.

Bu arada bende çalışıorum :)
Pati Body Building Team[signature][hline]......*.*.*........
GALATASARAY
....1905/2004....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
weroqsheth, 16 Ağustos 2004 12:44 tarihinde demiş ki:

Neyse çalışmamız bitti diyelin ondan sonrada eve gidip harcadığımız karbonhidratların yerine yenilerini koyuyoruz ki çalıştıklarımız boşa gitmesin yoksa sıklaşan kaslar yeniden açılır ve eski haline doner. işte bunun için kaybettiğimiz karbonhidratları yerine koyacağız ki bunlarda yeni kaslarımız olsun

Benden bu kadar eğer hatalarım yanlışlarım veya eksiklerim varsa duzeltin seviniri.

Bu arada bende çalışıorum :)
Pati Body Building Team

Simdi bende tatilden dondum bi kac ay gideyim diorm. bu sene yatili kalirsam daha bi zor olcak vakit bulmam ama eve gelirsem o iste once makarna ye flm fln yapmak kolay olur. bi de seyi sorcam gelince k hidrat al demisin. hangi besinlerden alinir? ne tavsiye eder body ciler.

Istatisklerimi verim :D
Yas : ekim 87 doumlym
Boy: 185 cm +/- 2-3 cm olablr tam bilmiorm
Kilo : 78-82 arasinda deisorm en son 78.5 tum 3 hafta evvel

gobek de var . bira gobegi gibi olmasa da war. Omuzlarin genislii flm fena deil aslinda bnm. sincik gobegi eritip azcuk da kas yapmak istiom zati ben. ole o resimlerdeki gibi deil. hafif baklava baklava olsun yeter. bi de form da kalak.

Neyse simdi ben ist/b.evlerde oturuom. ist avp yakasinda mumkunse de bana yakin bi semtte hoca we donanim olarak kaliteli nereler war fiyat ort kaca dir ? aylik ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...